Logotyp Agencji WorkFlow Media

Paid Social Specialist

Dołącz do najlepszych
Zdalnie

B2B: 7'000- 9'000 zł / netto
Umowa o pracę: 6'000-8'500 zł / brutto

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonego specjalisty ds. płatnych kampanii społecznościowych do naszej agencji WorkFlow Media. Jako Paid Social Specialist będziesz odpowiedzialny za tworzenie i zarządzanie i optymalizację kampanii reklamowymi na różnych platformach społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram, Linkedin, TikTok itp.

Obowiązki:
  • Tworzenie strategii reklamowych i planów budżetowych
  • Tworzenie kreatywnych reklam i treści współpracując z grafikiem
  • Analizowanie wyników i optymalizacja kampanii
  • Współpraca z zespołem marketingu i innymi działami
  • Raportowanie działań, postępów
  • Pisanie postów na Sociale
Preferowane umiejętności:
  • Doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu kampaniami reklamowymi na tych platformach
  • Znajomość narzędzi do zarządzania reklamami (Facebook Ads Manager, Instagram Ads, LinkedIn Ads, TikTok Ads)
  • Umiejętność tworzenia skutecznych strategii reklamowych i planów budżetowych
  • Umiejętność tworzenia kreatywnych reklam i treści
  • Umiejętność analizy wyników i optymalizacji kampanii
  • Znajomość zasad targetowania reklam i dobierania grupy docelowej
  • Umiejętność automatyzacji pracy za pomocą narzędzi do automatyzacji kampanii (np. Smartly, AdEspresso, Madgics)
  • Zdolności analitycznego myślenia i interpretacji danych
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole

Dodatkowo, doświadczenie w e-commerce i znajomość Google Analytics mogą być mile widziane.

Benefity:

Elastyczne godziny pracy
Możliwość pracy zdalnej
Szkolenia i rozwój kariery
Dofinansowanie do setupu HomeOffice
Dni wolne od pracy
Dzień dla ziemi (1 dzień wolnego, by zrobić coś dobrego)
Wyprawka dla nowo narodzonego dziecka
Wyprawka dla nowo przyjętego pracownika
Przyjazna atmosfera pracy
Możliwość awansu
Możliwość podróży służbowych.