Logotyp Agencji WorkFlow Media

Data Scientist

Dołącz do najlepszych
Zdalnie

B2B: 6'000- 8'500 zł / netto
Umowa o pracę: 6'000-7'500 zł / brutto

Opis stanowiska:

Poszukujemy Data Scientist do naszego zespołu. Jako Data Scientist będziesz odpowiedzialny za zbieranie, przetwarzanie i analizowanie danych, aby pomóc naszym klientom w podejmowaniu decyzji biznesowych.

Obowiązki:
  • Zbieranie i przetwarzanie danych z różnych źródeł
  • Tworzenie i utrzymywanie baz danych i narzędzi analitycznych
  • Analizowanie danych z wykorzystaniem statystyki, analizy predykcyjnej i uczenia maszynowego
  • Tworzenie raportów i wizualizacji danych dla różnych działów
  • Współpraca z zespołem IT, aby zapewnić, że dane są przechowywane i przetwarzane zgodnie z najlepszymi praktykami
  • Współpraca z działami biznesowymi, aby zrozumieć ich potrzeby i dostarczyć im odpowiednie dane i analizy
Preferowane umiejętności:
  • Minimum 2 lat doświadczenia w analizie danych
  • Wykształcenie w dziedzinie statystyki, matematyki, informatyki lub pokrewnej
  • Znajomość narzędzi analitycznych takich jak R, Python, SQL
  • Znajomość narzędzi do wizualizacji danych takich jak Tableau, Power BI, D3
  • Umiejętność pracy z dużymi zbiorami danych
  • Umiejętność komunikowania się z różnymi działami i dostarczania im przejrzystych i użytecznych analiz
Benefity:
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Szkolenia i rozwój kariery
  • Dofinansowanie do setupu HomeOffice
  • Dni wolne od pracy
  • Dzień dla ziemi (1 dzień wolnego, by zrobić coś dobrego)
  • Wyprawka dla nowo narodzonego dziecka
  • Wyprawka dla nowo przyjętego pracownika
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Możliwość awansu
  • Możliwość podróży służbowych.

Jeśli jesteś zainteresowany/a rozwijaniem swojej kariery w agencji digital marketingowej i masz doświadczenie w planowaniu i zarządzaniu komunikacją online, wyślij swoje CV i przykłady swoich dotychczasowych prac. Czekamy na Twoje aplikacje!