Agencja Reklamowa Warszawa
ul. Łodygowa 11/62, 03-687 Warszawa biuro@workflowmedia.pl +48 725 129 862
Instagram
ul. Łodygowa 11/62, 03-687 Warszawa biuro@workflowmedia.pl +48 725 129 862

Zdobywanie darmowych backlinków brandowych

16 maja, 2020

[vc_row][vc_column][vc_column_text]O

d razu uprzedzam, że sposób nie jest dla wszystkich. Jest to opcja dla brandów które mają już swoją renomę i cześć internetu powołuje się na nich jako autorytety. Jeżeli jesteś już autorytetem, możesz w bardzo prosty sposób zyskiwać wartościowe linki w ramach budowania mocy Twojej domeny.[/vc_column_text][wgl_spacing spacer_size=”15″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

1) Ustaw Google Alerts na frazy brandowe

[/vc_column_text][wgl_spacing spacer_size=”21″][vc_column_text]

 • Wejdź na stronę Google Aletrs, a nastepnie wypisz swoje zapytania brandowe.

Jak ustawic poprawnie google alerts

 • W naszym przypadku będą to slowa:
  “WorkFlow Media”, “WFM” lub “Grupa WFM”
 • Pomiędzy Twoimi frazami wstaw znacznik OR – na prezentowanym przykładzie
  “WorkFlow Media” OR “WFM” OR “Grupa WFM”
 • Sprawdź jakie wyniki pojawiają się w Twoim wyszukaniu, jeżeli są niedokładne użyj formuły -Słowo lub +Słowo przykłady:
  “WorkFlow Media” OR “WFM” OR “Grupa WFM” +agencja
  “WorkFlow Media” OR “WFM” OR “Grupa WFM” -Niepodległych
  Możecie wypisywać tyle warunków ile Wam będzie potrzebne.
 • Jak już mamy poprawny wynik wyszukania, klikamy “Pokaż opcje”

Google Alerts raporty na email

Gdzie wybieramy odpowiednią częstotliwość informacji:

Czy mamy być informowani na bieżąco, raz dziennie czy raz w tygodniu, z jakich źródeł, czy interesują nas tylko portale informacyjne, blogi, a może fora (dyskusje). Język i region jest oczywistością. Ile – to jest bardzo ciekawy parametr, bo “Tylko najlepsze wyniki” ograniczą nam zasięg do portali o dużej mocy, niemniej na początku warto monitorować wszystkie linki – być może mniejsze site’y są w tym momencie również wartościowe.

Na konie ustawiamy na jaki adres email ma być dostarczony raport.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][wgl_spacing spacer_size=”41″][vc_column_text]

2) Znajdź na stronie kontakt z autorem lub redakcją

[/vc_column_text][wgl_spacing spacer_size=”21px”][vc_column_text]Jeżeli to bardzo dobry site i jesteś w stanie zapłacić za link tam – możesz również z marketingiem 🙂

Przygotuj ładnego maila spersonalizowanego w ramach informacji które masz np:

Przykładowy mail na pozyskanie linków brandowych[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Zapytanie ofertowe bezpłatne

Wypełnij formularz i podaj jak najwięcej szczegółów dotyczących zlecenia, abyśmy mogli realnie ocenić koszta i czas realizacji zlecenia.

  Akceptuję regulamin i zaznaczam wszystkie zgody.Rozwiń


  Mateusz

  Ekspert ds. marketingu

  +48 725 129 862

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Teraz Twoja kolej!

  Szukasz partnera, który zrealizuje projekt dla Twojej firmy.

  Zostaw nam swoje dane kontaktowe a nasz przedstawiciel skontaktuje się z tobą!

  Zobacz portfolio

  Świat skutecznej reklamy.

  Witaj w świecie agencji reklamowej ROXart, w którym skuteczne reklamy są najważniejsze. Reklama jest dla nas czymś więcej niż pracą, poświęcamy się jej bez reszty. Fascynuje nas fakt, że dobrze dobrane kolory i słowa potrafią potęgować sprzedaż. Nie pracujemy pięć dni w tygodniu po osiem godzin, w sumie nie pracujemy w ogóle. Tego czym się zajmujemy nie możemy nazwać pracą, jest to coś tak naturalnego jak oddychanie – nie myślimy działamy! Dlatego powierzając w nasze ręce tak istotną cześć swojego biznesu jaką jest niewątpliwie reklama możesz być spokojny, Twoje zlecenie trafiło do pasjonatów, którzy nie pozwolą Ci się zawieść. Techniki reklamy są niczym kolory farb w palecie malarza, używając jednego koloru ciężko jest namalować pejzaż. Aby przeprowadzić skuteczną akcję promocyjną musimy połączyć ze sobą dostępne metody reklamy i promocji. Niezależnie od tego czy sprzedajesz buty, wędliny czy samochody my wiemy jak zwiększyć Twoje udziały na rynku. Reklama w Internecie, prasie czy na bilbordach może być skuteczniejsza niż Ci się wydaje! Jednak żeby tak było, wszystko wcześniej musi zostać przemyślane i dokładnie zaplanowane. Nie ma ludzi na których reklamy nie działają, są tylko tacy, którzy tak sądzą. Wykorzystaj to! Skontaktuj się z naszą rzeszowską agencją reklamową i zobacz ile do tej pory straciłeś. Czas biegnie szybko, konkurencja nie śpi! Nie zastanawiaj się dłużej – zacznij wygrywać w wyścigu z konkurencją.

  Rzeszów to idealne miejsce dla Agencji reklamowej.

  Rzeszów to miasto innowacji i rozwoju. Stolica Podkarpacia nieustannie się rozwija, codziennie powstają tu nowe firmy, a duże przedsiębiorstwa otwierają swoje filie. Agencja reklamowa w Rzeszowie ma przed sobą ogromne możliwości rozwoju. Dlatego jest to miejsce dla nas! Zrealizowaliśmy już kilkadziesiąt kampanii reklamowych dla firm z naszego miasta, wiele reklam wykonanych przez nas zdobi rzeszowskie budynki i drogi. Wykonujemy reklamy standardowe (wydruki wielkoformatowe, reklamy świetlne, poligrafię itp.), reklamy internetowe (strony www, landing pages, grafikę displayową) oraz całe kampanie łączące ze sobą wszystkie dostępne media. Jesteśmy w posiadaniu dużego budynku, w którym znajdują się nasze biura, studio fotograficzne, pracownia oraz garaż w którym aplikowane są folie na samochody. Z chęcią przyjmujemy klientów w naszej siedzibie, omawiając szczegóły współpracy przy aromatycznej kawie. Najważniejszy jest dla nas komfort naszych klientów, dlatego jesteśmy elastyczni. To Ty wybierasz preferowany rodzaj kontaktu z nami, może to być mail, telefon, wizyta w naszej lub Twojej siedzibie – niezależnie czy mieści się ona w Rzeszowie czy w innym mieście Polski. Zapraszamy do współpracy!