Agencja Reklamowa Warszawa
ul. Łodygowa 11/62, 03-687 Warszawa biuro@workflowmedia.pl +48 725 129 862
Instagram
ul. Łodygowa 11/62, 03-687 Warszawa biuro@workflowmedia.pl +48 725 129 862

Inteligentne kampanie produktowe – Jak je ustawić i zoptymalizować?

15 czerwca, 2021 Inteligentne Kampanie produktowe

Jest co raz bardziej rozwijający się sposób prowadzenia kampanii. Inteligentne kampanie reklamowe stają się lepsze i konkurują ze standardowymi kampaniami PLA.

Definicja Inteligentne Kampanie produktowe

Inteligentne kampanie produktowe, to najprościej mówiąc, prawie w pełni zautomatyzowane narzędzie do sprzedaży Twoich produktów. Dlaczego „prawie”, ponieważ narzędzia te, posiadają kilka aspektów nad którymi człowiek może zapanować. Smart Shopping campaigns są wstanie osiągnąć maksymalne wyniki w twojej standardowej kampanii produktowej, ale i również kampanii remarketingowej. A jak to robią? Używają one zautomatyzowanego umieszczania reklam w sieci, ale również same określają stawki reklam, które skutecznie promują produkty Twojej firmy.

Jak ustawić Inteligentne Kampanie Produktowe?

Jeśli prowadzisz już kampanię PLA i chcesz wyciągnąć z niej jeszcze więcej, to spróbuj zrobić to, jak poniżej:

 1. Wybierz jedną z lepszych kampanii PLA.
 2. Stwórz kampanię SSC dla danej kategorii:
 3. Ustaw budżet – zrób to tak, aby ustawienia, nie ograniczały kampanii w okresie nauki;
 4. Ustaw odpowiednią strategię dla optymalizowania stawek;
 5. Dodaj odpowiednią grafikę: landscape 1200×628. Opcjonalnie, możesz dodać też 30 sekundowy film
 6. Po stworzeniu i ustawieniu kampanii nie zostaje Ci nic innego jak tylko ją śledzić. Miej na uwadze kampanię starą jak i tą nową. Efektem końcowym i pożądanym jest osiągnięcie płynnego przejścia między starą kampanią a SSC bez spadku skuteczności.  Gdy Ci się to uda, wtedy wyłączasz starą kampanię.
 7. Aby jeszcze zwiększyć wyniki Twojej kampanii SSC, można dodać ją do strategii ustalania stawek w Search Ada 360 z wyłączonym ATB. Niestety funka ta jest dostępna tylko dla użytkowników posiadających płatne rozwiązania Google.
 8. Kiedy Twoja kampania wyjdzie z okresu uczenia się, wtedy Twoje wyniki powinny ulegać poprawie w  transakcjach, ROADS’u oraz przychodu.

Przetestuj Inteligentne Kampanie Produktowe razem z nami. Napisz do nas 🙂

Zapytanie ofertowe bezpłatne

Wypełnij formularz i podaj jak najwięcej szczegółów dotyczących zlecenia, abyśmy mogli realnie ocenić koszta i czas realizacji zlecenia.

  Akceptuję regulamin i zaznaczam wszystkie zgody.Rozwiń


  Mateusz

  Ekspert ds. marketingu

  +48 725 129 862

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Teraz Twoja kolej!

  Szukasz partnera, który zrealizuje projekt dla Twojej firmy.

  Zostaw nam swoje dane kontaktowe a nasz przedstawiciel skontaktuje się z tobą!

  Zobacz portfolio

  Świat skutecznej reklamy.

  Witaj w świecie agencji reklamowej ROXart, w którym skuteczne reklamy są najważniejsze. Reklama jest dla nas czymś więcej niż pracą, poświęcamy się jej bez reszty. Fascynuje nas fakt, że dobrze dobrane kolory i słowa potrafią potęgować sprzedaż. Nie pracujemy pięć dni w tygodniu po osiem godzin, w sumie nie pracujemy w ogóle. Tego czym się zajmujemy nie możemy nazwać pracą, jest to coś tak naturalnego jak oddychanie – nie myślimy działamy! Dlatego powierzając w nasze ręce tak istotną cześć swojego biznesu jaką jest niewątpliwie reklama możesz być spokojny, Twoje zlecenie trafiło do pasjonatów, którzy nie pozwolą Ci się zawieść. Techniki reklamy są niczym kolory farb w palecie malarza, używając jednego koloru ciężko jest namalować pejzaż. Aby przeprowadzić skuteczną akcję promocyjną musimy połączyć ze sobą dostępne metody reklamy i promocji. Niezależnie od tego czy sprzedajesz buty, wędliny czy samochody my wiemy jak zwiększyć Twoje udziały na rynku. Reklama w Internecie, prasie czy na bilbordach może być skuteczniejsza niż Ci się wydaje! Jednak żeby tak było, wszystko wcześniej musi zostać przemyślane i dokładnie zaplanowane. Nie ma ludzi na których reklamy nie działają, są tylko tacy, którzy tak sądzą. Wykorzystaj to! Skontaktuj się z naszą rzeszowską agencją reklamową i zobacz ile do tej pory straciłeś. Czas biegnie szybko, konkurencja nie śpi! Nie zastanawiaj się dłużej – zacznij wygrywać w wyścigu z konkurencją.

  Rzeszów to idealne miejsce dla Agencji reklamowej.

  Rzeszów to miasto innowacji i rozwoju. Stolica Podkarpacia nieustannie się rozwija, codziennie powstają tu nowe firmy, a duże przedsiębiorstwa otwierają swoje filie. Agencja reklamowa w Rzeszowie ma przed sobą ogromne możliwości rozwoju. Dlatego jest to miejsce dla nas! Zrealizowaliśmy już kilkadziesiąt kampanii reklamowych dla firm z naszego miasta, wiele reklam wykonanych przez nas zdobi rzeszowskie budynki i drogi. Wykonujemy reklamy standardowe (wydruki wielkoformatowe, reklamy świetlne, poligrafię itp.), reklamy internetowe (strony www, landing pages, grafikę displayową) oraz całe kampanie łączące ze sobą wszystkie dostępne media. Jesteśmy w posiadaniu dużego budynku, w którym znajdują się nasze biura, studio fotograficzne, pracownia oraz garaż w którym aplikowane są folie na samochody. Z chęcią przyjmujemy klientów w naszej siedzibie, omawiając szczegóły współpracy przy aromatycznej kawie. Najważniejszy jest dla nas komfort naszych klientów, dlatego jesteśmy elastyczni. To Ty wybierasz preferowany rodzaj kontaktu z nami, może to być mail, telefon, wizyta w naszej lub Twojej siedzibie – niezależnie czy mieści się ona w Rzeszowie czy w innym mieście Polski. Zapraszamy do współpracy!