Agencja Reklamowa Warszawa
ul. Łodygowa 11/62, 03-687 Warszawa biuro@workflowmedia.pl +48 725 129 862
Instagram
ul. Łodygowa 11/62, 03-687 Warszawa biuro@workflowmedia.pl +48 725 129 862

Skuteczne
STRONY INTERNETOWE

Tworzymy skuteczne strony internetowe – to znaczy jakie? Skuteczna strona internetowa to taka, która na siebie zarabia. Najkrótsza możliwa definicja, ale za to najbardziej trafna.

DLACZEGO WARTO POSIADAĆ STRONĘ INTERNETOWĄ?

Dzięki stronie internetowej konkurencja w skuteczny i tani sposób pozyskuje klientów, buduje swoją pozycję na rynku i, co najważniejsze, zwiększa zyski. Firma nieposiadająca własnej witryny uznawana jest w obecnych czasach za mało profesjonalną, a co za tym idzie – każdego dnia traci potencjalne grono klientów.

Co możemy Ci zaoferować w kwestii strony www?

01

Działania od A do Z. Od projektu graficznego po skuteczną stronę www.

02

Efektowny layout strony zgodny z obecnie panującymi trendami wizualnymi i nawigacyjnymi.

03

Oryginalny, niepowtarzalny layout strony – nie działamy na szablonach! Każdy layout projektujemy od podstaw.

04

Kolorystyka dopasowana do brandingu firmy.

05

Projekt graficzny, który spełnia główny cel witryny internetowej (strona wizerunkowa, zbieranie leadów, ecommerce).

06

Optymalne rozmieszczenie poszczególnych elementów zgodne z UX.

07

Przystosowanie witryny internetowej do wymagań urządzeń mobilnych, stylowanie, dodawanie indywidualnych rozwiązań oraz efektów dostosowanych do projektu.

08

Prosty, przejrzysty kod i inne rozwiązania, które wpływają na funkcjonalność witryny.

09

Najczęściej używane technologie HTML5, CSS3, JavaScript, PHP.

Przykładowe realizacje

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z POSIADANIA NOWOCZESNEJ STRONY INTERNETOWEJ

Wielu potencjalnych klientów ocenia Twoją firmę tylko i wyłącznie przez pryzmat strony www. Nie znają Ciebie, ani Twoich pracowników, nigdy nie odwiedzili Twojego biura. Być może widzieli jakiś materiał reklamowy, ale chcą dowiedzieć się więcej i szukają informacji w internecie. Jeśli trafią na stronę, wzrasta potencjał zakupowy. Możesz go wykorzystać albo stracić. Jeśli Twoja strona nie jest skuteczna i angażująca, zapewne klient nie dokona na niej zakupu.

Wszystkie tworzone przez nas strony internetowe wykonujemy w technologii RWD

Responsive Web Design – co to jest?

Responsywna strona www to taka, która jest dostosowana do otwierania zarówno na komputerach, jak i na urządzeniach mobilnych typu tablet czy smartfon. Zawartość responsywnej strony jest elastyczna i dopasowuje się do rozmiarów ekranu, na którym jest wyświetlana. Komputerowa wersja witryny może być trudna w obsłudze na urządzeniach mobilnych. Strona zaprojektowana w standardzie RWD skaluje się tak, że wszystko staje się czytelne i łatwe w obsłudze.

Dlaczego RWD?

W ostatnich latach znacząco wzrosła liczba osób posiadających smartfony. Korzysta się z nich nawet częściej niż z komputerów stacjonarnych. Prawie połowa użytkowników jest niezadowolona ze sposobu, w jaki strony www otwierają się na urządzeniach mobilnych. Jeśli nie chcesz tracić klientów przez niedopasowaną do mobilnych standardów witrynę, skontaktuj się z nami. Strony w standardzie RWD promowane są w Google, przez co szybciej łapią wysoką pozycję.

KILKA CYFEREK

Nasza agencja posiada stronę www od samego początku działalności, pozyskała ona dla nas ok. 60% wszystkich klientów. Ale żeby nie pisać wyłącznie o nas, przybliżymy statystyki jednego z naszych klientów.

Witrynę www wykonaliśmy ok. 7 miesięcy temu. Po okresie 2 – 3 miesięcy zaczęła przynosić firmie ok. 20 000 zł obrotu miesięcznie (tylko i wyłącznie klienci, którzy napisali przez formularz kontaktowy). Koszt strony wynosił niecałe 5000 zł.

NAJWIĘKSZE PLUSY POSIADANIA WŁASNEJ STRONY INTERNETOWEJ

01

Łatwe nawiązywanie kontaktu z klientem.

02

Podniesienie wiarygodności oraz prestiżu firmy.

03

Wzmocnienie pozycji na rynku.

04

Zminimalizowanie kosztów dotarcia do pojedynczego klienta.

05

Możliwość tańszej i wydajniejszej prezentacji oferowanych usług i produktów.

06

Możliwość łatwego i darmowego zarządzania informacjami o oferowanych produktach i usługach.

SCHEMAT WSPÓŁPRACY Z ROXART

0 1

ROZMOWA

Poznajmy się, powiedz nam czego potrzebujesz oraz czego oczekujesz. Nie ma znaczenia czy porozmawiamy przez telefon, wideokonferencję, czy się spotkamy.

0 2

PROPOZYCJA WSPÓŁPRACY

Na podstawie informacji zebranych podczas rozmów, przygotujemy dla Ciebie naszą propozycję współpracy, w której znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, takie jak: proponowany zakres działań, kwoty inwestycji, czas realizacji, itp.

0 3

FORMALIZACJA

Bez zbędnego komplikowania i długich zagmatwanych dokumentów. Jasne i proste warunki współpracy.

0 4

WDROŻENIE / PLANOWANIE

Gwarantem sukcesu współpracy jest dobry plan. Pozwól się poznać naszym specjalistom, którzy dadzą z siebie wszystko, podczas naszej współpracy.

0 5

START DZIAŁAŃ!

Wiemy już co, jak i na kiedy. Pora zakasać rękawy i wziąć się do pracy.

Proces tworzenia strony w ROXART

Proces jest podzielony na 2 główne etapy: projektowanie i kodowanie.

01.

WYPEŁNIASZ BRIEFA

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach i celach nowej strony!

02.

POROZMAWIAJMY

Chcemy lepiej poznać twoje oczekiwania.

03.

OPRACOWUJEMY MAKIETĘ STRONY

Moment, który pokaże, czy dobrze się zrozumieliśmy.

04.

ROZPOCZYNAMY PRACĘ NAD GRAFIKĄ

Dopasowujemy wygląd nowej strony do wizerunku firmy.

05.

PROCES KODOWANIA

Wcielamy w życie zaprojektowaną stronę.

06.

WYSYŁAMY DO CIEBIE GOTOWĄ STRONĘ

Na tymczasowym linku dostajesz przygotowaną stronę. Upewniasz się, czy jest funkcjonalna.

07.

TESTY I OPTYMALIZACJA

Przetestuj stronę i zgłoś uwagi.

08.

PRZYPIĘCIE STRONY NA DOMENĘ

Pomagamy w przeniesieniu na domenę docelową.

Skontaktuj się z nami:

Mariola

Młodszy specjalista
ds. marketingu.

+48 790 473 375

Agencja Reklamowa Roxart Sp. z o.o.

ul. Hanasiewicza 10

35-103 Rzeszów

Formularz kontaktowy
   Zobacz wpisy na blogu

   TPNM (3)
  • Tygodniowy przegląd newsów marketingowych #TPNM #38

   Spis treści1 Ministerstwo Zdrowia wyda 25 mln zł na kampanię2 Apple zaprezentował iPhone’a 133 InStat TV wchodzi do Polski4 Fundacja Świętego Mikołaja z kampanią “Stypendium zmienia życie”5 Primark szykuje odzieżową rewolucję6 13 agencji podpisało się pod standardami współpracy z influencerami promującymi alkohol7 TikTok startuje z kampanią marketingową8 Śledztwo WSJ: Instagram toksyczny dla młodzieży, Facebook wie […]

  • digitalizacja
  • Co to jest digitalizacja?

   Źródła tego procesu trzeba upatrywać w bibliotekoznawstwie. To właśnie tam po raz pierwszy zaczęto myśleć o tym by gromadzić papierowe zbiory w formie cyfrowej. Zasadniczo właśnie na tym polega proces digitalizacji w swoim pierwotnym znaczeniu. Niemniej od tamtego czasu technologie tak mocno weszły do naszego życia, że dziś digitalizacja nie odnosi się tylko do tego, […]

  • ecommerce
  • Prowadzenie bloga w e-commerce.

   Mówi się, że w e-commerce nie opłaca się już prowadzić bloga, ponieważ tak dużo ich jest, że praca wkładana w publikowanie na niej treści jest stratą czasu. I tutaj się nie zgodzę. Pamiętaj, że do Twojego sklepu, czy do przeczytania Twojej oferty nie kieruje tylko cena, czy dany produkt, ale również regularne wpisy. Jest to […]

  ROXART - Partner Google

  Status Partnera Google otrzymują firmy wykazujące się wiedzą i umiejętnościami z zakresu Google Ads.

  Umów się na darmową rozmowę ze specjalistą!

  Zostaw do siebie kontakt, zadzwonimy tak szybko jak to możliwe!

   Teraz Twoja kolej!

   Szukasz partnera, który zrealizuje projekt dla Twojej firmy.

   Zostaw nam swoje dane kontaktowe a nasz przedstawiciel skontaktuje się z tobą!

   Zobacz portfolio

   Świat skutecznej reklamy.

   Witaj w świecie agencji reklamowej ROXart, w którym skuteczne reklamy są najważniejsze. Reklama jest dla nas czymś więcej niż pracą, poświęcamy się jej bez reszty. Fascynuje nas fakt, że dobrze dobrane kolory i słowa potrafią potęgować sprzedaż. Nie pracujemy pięć dni w tygodniu po osiem godzin, w sumie nie pracujemy w ogóle. Tego czym się zajmujemy nie możemy nazwać pracą, jest to coś tak naturalnego jak oddychanie – nie myślimy działamy! Dlatego powierzając w nasze ręce tak istotną cześć swojego biznesu jaką jest niewątpliwie reklama możesz być spokojny, Twoje zlecenie trafiło do pasjonatów, którzy nie pozwolą Ci się zawieść. Techniki reklamy są niczym kolory farb w palecie malarza, używając jednego koloru ciężko jest namalować pejzaż. Aby przeprowadzić skuteczną akcję promocyjną musimy połączyć ze sobą dostępne metody reklamy i promocji. Niezależnie od tego czy sprzedajesz buty, wędliny czy samochody my wiemy jak zwiększyć Twoje udziały na rynku. Reklama w Internecie, prasie czy na bilbordach może być skuteczniejsza niż Ci się wydaje! Jednak żeby tak było, wszystko wcześniej musi zostać przemyślane i dokładnie zaplanowane. Nie ma ludzi na których reklamy nie działają, są tylko tacy, którzy tak sądzą. Wykorzystaj to! Skontaktuj się z naszą rzeszowską agencją reklamową i zobacz ile do tej pory straciłeś. Czas biegnie szybko, konkurencja nie śpi! Nie zastanawiaj się dłużej – zacznij wygrywać w wyścigu z konkurencją.

   Rzeszów to idealne miejsce dla Agencji reklamowej.

   Rzeszów to miasto innowacji i rozwoju. Stolica Podkarpacia nieustannie się rozwija, codziennie powstają tu nowe firmy, a duże przedsiębiorstwa otwierają swoje filie. Agencja reklamowa w Rzeszowie ma przed sobą ogromne możliwości rozwoju. Dlatego jest to miejsce dla nas! Zrealizowaliśmy już kilkadziesiąt kampanii reklamowych dla firm z naszego miasta, wiele reklam wykonanych przez nas zdobi rzeszowskie budynki i drogi. Wykonujemy reklamy standardowe (wydruki wielkoformatowe, reklamy świetlne, poligrafię itp.), reklamy internetowe (strony www, landing pages, grafikę displayową) oraz całe kampanie łączące ze sobą wszystkie dostępne media. Jesteśmy w posiadaniu dużego budynku, w którym znajdują się nasze biura, studio fotograficzne, pracownia oraz garaż w którym aplikowane są folie na samochody. Z chęcią przyjmujemy klientów w naszej siedzibie, omawiając szczegóły współpracy przy aromatycznej kawie. Najważniejszy jest dla nas komfort naszych klientów, dlatego jesteśmy elastyczni. To Ty wybierasz preferowany rodzaj kontaktu z nami, może to być mail, telefon, wizyta w naszej lub Twojej siedzibie – niezależnie czy mieści się ona w Rzeszowie czy w innym mieście Polski. Zapraszamy do współpracy!