Agencja Reklamowa Warszawa
ul. Łodygowa 11/62, 03-687 Warszawa biuro@workflowmedia.pl +48 725 129 862
Instagram
ul. Łodygowa 11/62, 03-687 Warszawa biuro@workflowmedia.pl +48 725 129 862

Nagramy dla Ciebie film promujący Twoją firmę

„Przycisk PLAY jest najbardziej przekonującym call to action w Internecie.”

– Mark Robertson
Założyciel ReelSEO

Zobacz nasze realizacje

Relacja z Wydarzenia

Tworzenie wideo promującego twoje wydarzenie to jeden z najlepszych sposobów na zwiększenie zainteresowania i sprzedaż większej ilości biletów. Natomiast dla osób, które ominęły Twoje wydarzenie, taka relacja może być motywacją do wizyty kolejnym razem.

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

Wideo promocyjne

Daj się poznać – słuchamy Twojej historii i opowiadamy ją w sposób, który przyciągnie odbiorcę. Tworzymy wideo promocyjne nie tylko by wspierać sprzedaż, ale też by kreować lub wzmacniać Twoją markę.

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

Gadająca głowa

Kreatywne wideo ‘gadającej głowy’ dają Ci możliwość przekazania swojej wiadomości poprzez wypowiedzi Twoich pracowników, ekspertów, bądź klientów.

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

Ujęcia z drona

Profesjonalne ujęcia wykonane dronem pozwalają na zaskoczenie widza i pokazanie Twojego biznesu z innej, nieznanej wcześniej strony. Oprócz tego filmy z drona pozwalają na bardziej praktyczne ujęcia z nieruchomości, budowy, wydarzeń kulturowych i sportowych.

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

Animacje

Przy użyciu animacji jesteś w stanie przekazać nawet najbardziej złożone informacje w wyjątkowy i łatwy dla odbiorcy sposób. Animacje w połączeniu z wideo są niezastąpione w przekazie Twoich treści.

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

Wsparcie mediów społecznościowych

Wideo marketing wymaga używania różnych form dotarcia do klienta. Dlatego dostosowujemy Twoje wiadomości do medium na którym są one wyświetlanie, tak by były one jak najbardziej skuteczne.

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

Prezentacja usługi/produktu

Wideo prezentujące twoją usługę, bądź produkt to idealny sposób na zwiększenie konwersji i w efekcie polepszenie ich sprzedaży. Nasz zespół dopełni starań by pokazać Twój biznes w najlepszym dla Ciebie świetle.

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

Zobacz więcej realizacji

Podsumowanie: Wideo umożliwia Twojej firmie budowanie relacji z klientem i wzbudzanie emocji w sposób, który nie jest możliwy wyłącznie przy użyciu tekstu czy grafiki. Klienci potrzebują czuć tą pozytywną więź i mieć zaufanie do twojej marki, by dokonać u Ciebie zakupu. Wideo umożliwia Ci ukazanie Twojej historii, Twojego biznesu, Twoich produktów i w efekcie budowanie na tych przekazach relacji z odbiorcą.

Korzyści z używania marketingu wideo

01

Zwiększona konwersja.

 

Większe zainteresowanie twojego odbiorcy przekłada się na bardziej skuteczną konwersję – prawie 65% widzów jest bardziej skłonnych do zakupu po obejrzeniu wideo. Możliwość lepszego nakierowania klienta na kolejne kroki i zmotywowanie do szybszego podjęcia decyzji ma pozytywny wpływ na optymalizację konwersji.

02

Częstsze interakcje.

 

Liczby mówią same za siebie – materiały wideo publikowane na Facebooku mają do 135% większy organiczny zasięg niż nawet posty ze zdjęciami. Dzięki temu twoje zaangażowanie i wkład mogą przynieść jeszcze lepszy efekt w postaci naturalnego zainteresowania ze strony widzów.

03

Ułatwione budowanie relacji i zaufania.

 

Blisko 4/5 odbiorców jest w stanie przypomnieć sobie reklamę wideo, którą widzieli w przeciągu ostatnich 30 dni. To od Ciebie zależy co zapamiętają: historię twojej firmy, referencje twoich klientów, czy może wypowiedź twojego eksperta? To Ty masz kontrolę nad tym od jakiej strony klient Cię pozna.

04

Klienci wolą wideo od tekstu.

 

Wideo jest formą najłatwiejszą w przyswojeniu dla odbiorców – nie wymaga od nich skupienia, jak tekst pisany i przyciąga bardziej niż nieruchome posty ze zdjęciami.

05

Media społecznościowe i wyszukiwarki preferują wideo.

 

Wideo wiedzie prym w nowoczesnym marketingu i liderzy biznesu to wiedzą – blisko 50 razy bardziej prawdopodobne jest to, że strona Twojej firmy znajdzie się na pierwszej stronie wyszukiwarki Google, jeżeli znajduje się na niej wideo.

Odtwórz wideo

Co twoja firma może osiągnąć?

Chce kreować się na eksperta w swojej dziedzinie.

Pragnie sprzedawać swoje produkty i budować trwałe relacje.

Zależy jej na dotarciu do wszystkich potencjalnych klientów w najłatwiejszej dla nich formie.

Nie chce zostać w tyle ze względu na trendy, które stają się normą.

Dlaczego warto wybrać nas?

 • 7 lat na rynku.
 • Kompleksowa obsługa od strategii
  po produkcję i publikację.
 • Łączymy doświadczenie grafików
  i kamerzystów tworząc angażujące filmy
  z animacjami.
 • Nowoczesny sprzęt video i audio zapewniający
  najwyższą jakość nagrań.
 • Indywidualne podejście do potrzeb klienta.

SCHEMAT WSPÓŁPRACY Z ROXART

0 1

ROZMOWA

Poznajmy się, powiedz nam czego potrzebujesz oraz czego oczekujesz. Nie ma znaczenia czy porozmawiamy przez telefon, wideokonferencję, czy się spotkamy.

0 2

PROPOZYCJA WSPÓŁPRACY

Na podstawie informacji zebranych podczas rozmów, przygotujemy dla Ciebie naszą propozycję współpracy, w której znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, takie jak: proponowany zakres działań, kwoty inwestycji, czas realizacji, itp.

0 3

FORMALIZACJA

Bez zbędnego komplikowania i długich zagmatwanych dokumentów. Jasne i proste warunki współpracy.

0 4

WDROŻENIE / PLANOWANIE

Gwarantem sukcesu współpracy jest dobry plan. Pozwól się poznać naszym specjalistom, którzy dadzą z siebie wszystko, podczas naszej współpracy.

0 5

START DZIAŁAŃ!

Wiemy już co, jak i na kiedy. Pora zakasać rękawy i wziąć się do pracy.

Skontaktuj się z nami:

Mariola

Młodszy specjalista
ds. marketingu.

+48 790 473 375

Agencja Reklamowa Roxart Sp. z o.o.

ul. Hanasiewicza 10

35-103 Rzeszów

Formularz kontaktowy
   Zobacz wpisy na blogu

   TPNM (3)
  • Tygodniowy przegląd newsów marketingowych #TPNM #38

   Spis treści1 Ministerstwo Zdrowia wyda 25 mln zł na kampanię2 Apple zaprezentował iPhone’a 133 InStat TV wchodzi do Polski4 Fundacja Świętego Mikołaja z kampanią “Stypendium zmienia życie”5 Primark szykuje odzieżową rewolucję6 13 agencji podpisało się pod standardami współpracy z influencerami promującymi alkohol7 TikTok startuje z kampanią marketingową8 Śledztwo WSJ: Instagram toksyczny dla młodzieży, Facebook wie […]

  • digitalizacja
  • Co to jest digitalizacja?

   Źródła tego procesu trzeba upatrywać w bibliotekoznawstwie. To właśnie tam po raz pierwszy zaczęto myśleć o tym by gromadzić papierowe zbiory w formie cyfrowej. Zasadniczo właśnie na tym polega proces digitalizacji w swoim pierwotnym znaczeniu. Niemniej od tamtego czasu technologie tak mocno weszły do naszego życia, że dziś digitalizacja nie odnosi się tylko do tego, […]

  • ecommerce
  • Prowadzenie bloga w e-commerce.

   Mówi się, że w e-commerce nie opłaca się już prowadzić bloga, ponieważ tak dużo ich jest, że praca wkładana w publikowanie na niej treści jest stratą czasu. I tutaj się nie zgodzę. Pamiętaj, że do Twojego sklepu, czy do przeczytania Twojej oferty nie kieruje tylko cena, czy dany produkt, ale również regularne wpisy. Jest to […]

  ROXART - Partner Google

  Status Partnera Google otrzymują firmy wykazujące się wiedzą i umiejętnościami z zakresu Google Ads.

  Potrzebujesz pomocy w zakresie wideo?

  Zostaw do siebie kontakt, zadzwonimy tak szybko jak to możliwe!

   Teraz Twoja kolej!

   Szukasz partnera, który zrealizuje projekt dla Twojej firmy.

   Zostaw nam swoje dane kontaktowe a nasz przedstawiciel skontaktuje się z tobą!

   Zobacz portfolio

   Świat skutecznej reklamy.

   Witaj w świecie agencji reklamowej ROXart, w którym skuteczne reklamy są najważniejsze. Reklama jest dla nas czymś więcej niż pracą, poświęcamy się jej bez reszty. Fascynuje nas fakt, że dobrze dobrane kolory i słowa potrafią potęgować sprzedaż. Nie pracujemy pięć dni w tygodniu po osiem godzin, w sumie nie pracujemy w ogóle. Tego czym się zajmujemy nie możemy nazwać pracą, jest to coś tak naturalnego jak oddychanie – nie myślimy działamy! Dlatego powierzając w nasze ręce tak istotną cześć swojego biznesu jaką jest niewątpliwie reklama możesz być spokojny, Twoje zlecenie trafiło do pasjonatów, którzy nie pozwolą Ci się zawieść. Techniki reklamy są niczym kolory farb w palecie malarza, używając jednego koloru ciężko jest namalować pejzaż. Aby przeprowadzić skuteczną akcję promocyjną musimy połączyć ze sobą dostępne metody reklamy i promocji. Niezależnie od tego czy sprzedajesz buty, wędliny czy samochody my wiemy jak zwiększyć Twoje udziały na rynku. Reklama w Internecie, prasie czy na bilbordach może być skuteczniejsza niż Ci się wydaje! Jednak żeby tak było, wszystko wcześniej musi zostać przemyślane i dokładnie zaplanowane. Nie ma ludzi na których reklamy nie działają, są tylko tacy, którzy tak sądzą. Wykorzystaj to! Skontaktuj się z naszą rzeszowską agencją reklamową i zobacz ile do tej pory straciłeś. Czas biegnie szybko, konkurencja nie śpi! Nie zastanawiaj się dłużej – zacznij wygrywać w wyścigu z konkurencją.

   Rzeszów to idealne miejsce dla Agencji reklamowej.

   Rzeszów to miasto innowacji i rozwoju. Stolica Podkarpacia nieustannie się rozwija, codziennie powstają tu nowe firmy, a duże przedsiębiorstwa otwierają swoje filie. Agencja reklamowa w Rzeszowie ma przed sobą ogromne możliwości rozwoju. Dlatego jest to miejsce dla nas! Zrealizowaliśmy już kilkadziesiąt kampanii reklamowych dla firm z naszego miasta, wiele reklam wykonanych przez nas zdobi rzeszowskie budynki i drogi. Wykonujemy reklamy standardowe (wydruki wielkoformatowe, reklamy świetlne, poligrafię itp.), reklamy internetowe (strony www, landing pages, grafikę displayową) oraz całe kampanie łączące ze sobą wszystkie dostępne media. Jesteśmy w posiadaniu dużego budynku, w którym znajdują się nasze biura, studio fotograficzne, pracownia oraz garaż w którym aplikowane są folie na samochody. Z chęcią przyjmujemy klientów w naszej siedzibie, omawiając szczegóły współpracy przy aromatycznej kawie. Najważniejszy jest dla nas komfort naszych klientów, dlatego jesteśmy elastyczni. To Ty wybierasz preferowany rodzaj kontaktu z nami, może to być mail, telefon, wizyta w naszej lub Twojej siedzibie – niezależnie czy mieści się ona w Rzeszowie czy w innym mieście Polski. Zapraszamy do współpracy!