Agencja Reklamowa Warszawa
ul. Łodygowa 11/62, 03-687 Warszawa biuro@workflowmedia.pl +48 725 129 862
Instagram
ul. Łodygowa 11/62, 03-687 Warszawa biuro@workflowmedia.pl +48 725 129 862

MARKETING
A CO TO TAKIEGO?

To sztuka, która pozwala poznać rynek i dostarczyć klientowi wartości, których potrzebuje. To znajomość klienta, rynku i konkurencji. To strażnik pozycji Twojej firmy na rynku, kręgosłup wszelkich działań biznesowych. To wiele cegiełek, które budują wielki mur wartości Twojej marki.

Marketing w naszym wydaniu!

To działania, które wprowadzają markę lub produkt na rynek, przedstawiają go w jak najlepszym świetle i docierają do wszelkich zakątków, w których może pojawić się potencjalny odbiorca.

JAK DZIAŁAMY?

Strategia marketingowa

Od niej zaczyna się budowanie marki, dlatego jest to must-have każdej chcącej osiągnąć sukces firmy. To obszerny dokument opisujący nasze mocne i słabe strony, jasno określający cele i drogę, która ma doprowadzić nas do klienta. Strategia wskazuje kierunek wszystkich działań, dzięki niej skupisz się na możliwościach swojej firmy, zdobędziesz fundament dla działań marketingowych, podniesiesz zyski i sprzedaż.

Google Ads

Czyli reklama w najpopularniejszej wyszukiwarce internetowej. To skuteczne działania, które dają olbrzymie możliwości docierania do klienta. Dodatkowo, w pełni kontrolujesz wydatki na reklamę, docierasz do dokładnie wyselekcjonowanej grupy odbiorców, kontrolujesz częstotliwość i czas wyświetlania Twojej reklamy, a nawet jej lokalizację. Twoja reklama trafia jedynie do osób nią zainteresowanych, jest odpowiedzią na ich potrzeby. Jest nieinwazyjna i ciężko odróżnić ją od innych wyników wyszukiwania

Optymalizacja konwersji

Czy wiesz, że 1 sekunda opóźnienia w ładowaniu strony powoduje 7% spadek konwersji, a wideo zwiększy ją o 86%? Nie musisz, ważne, że my to wiemy i ulepszymy Twoją stronę www tak, aby zachęcić klientów do wykonania na niej konkretnego działania. Może to być ulepszenie grafiki, wprowadzenie zmian w treściach, przebudowanie witryny lub jej struktury. Przy użyciu specjalnych programów do analizy konwersji (np. Hot Jar, Google Analitics) dokonamy analizy jakościowej, ilościowej, wizualnej, konkurencji czy dostępności. Powiemy Ci, co należy zrobić, by użytkownicy spędzali na Twojej stronie więcej czasu.

Social media

Z Facebooka korzysta ponad 14 milionów Polaków, do których może dotrzeć Twoja reklama. Jak to brzmi? Czyżby jak realne korzyści dla Twojej marki? Regularna publikacja treści i zdjęć na Facebooku, czyni Twoją markę wiarygodną, natomiast reklama na tym portalu to możliwość dotarcia z treściami do grupy, która będzie zainteresowana Twoim produktem. Prowadząc profile w mediach społecznościowych w sposób profesjonalny zyskasz fanów, którzy będą brali udział w tworzeniu oferty, podniesiesz sprzedaż i stworzysz świadomość swojej marki w sieci.

Content marketing

Nie ma chyba równie zużytego, co ciągle aktualnego hasła związanego z content marketingiem, jak „content is King”. Bill Gates użył tego sformułowania w 1996 roku po, to by przez następne lata regularnie powoływali się na nie marketerzy. Lubimy klasykę gatunku, więc dołączyliśmy do tego imponującego grona cytujących. A teraz do rzeczy, czym jest content marketing? To taka kreacja treści, która skłania internautów do akcji, co dla marek oznacza pozyskanie klientów i zwiększenie sprzedaży. Na content marketing składa się wiele działań – od samego sposobu formułowania treści po pisanie opisów produktów, prowadzenie blogów, kreowanie wizji i historii marki (storytelling) oraz pozycjonowanie treści w Google. Co daje? Zwiększa ruch na stronie, zwiększa pozycję w Google i buduje zaufanie do klienta.

Buzz marketing

Marketing szeptany to reklama w sieci sprowadzająca się do pozytywnych rekomendacji odnoście produktu marki i usług. Jest to podawanie użytkownikom tematów do dyskusji, a nieraz i jej wszczynanie. Charakteryzuje się dużą wiarygodnością – wygląda jak opinia wydana przez konsumenta. Po co? – buduje pozytywny wizerunek firmy – szybki sposób dotarcia do potencjalnych klientów – duża wiarygodność przekazu – działanie długofalowe – zwiększenie ruchu na stronie, które przekłada się na zyski finansowe

Optymalizacja SEO

Jak powiedzieć ostatnie słowo kluczowe? Jak wybrać nagłówek? Do jakich fraz linkować? Z nami zajmiesz wysoką pozycję w Gooogle i wypozycjonujesz się na konkretne frazy kluczowe. Jest to możliwe dzięki kompletowi działań, które optymalizują serwis pod względem jego zwartości i parametrów technicznych.

Monitoring sieci

Kontrola tego, co internauci piszą na temat Twojej marki w sieci oraz baczna obserwacja każdego kroku Twojej konkurencji. Po co? – by poznać mocne i słabe strony swoich produktów – poznać potrzeby internautów – zyskanie wiedzy na temat tego, na co zwrócić uwagę przy promocji marketingu

Identyfikacja wizualna Twojej marki

Każda chcąca wyróżniać się marka, musi mieć tożsamość. Stworzymy ją dla Ciebie, by Twoja firma robiła piorunujące wrażenie (bo ludzie kupują oczami), sprawimy, że stanie się rozpoznawalna, dzięki czemu zyskasz przewagę nad konkurencją. Jak to zrobimy? Tworzymy chwytliwe nazwy, loga, o których nie przestajesz myśleć, symbole i oznaczenia graficzne.

SCHEMAT WSPÓŁPRACY Z ROXART

0 1

ROZMOWA

Poznajmy się, powiedz nam czego potrzebujesz oraz czego oczekujesz. Nie ma znaczenia czy porozmawiamy przez telefon, wideokonferencję, czy się spotkamy.

0 2

PROPOZYCJA WSPÓŁPRACY

Na podstawie informacji zebranych podczas rozmów, przygotujemy dla Ciebie naszą propozycję współpracy, w której znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, takie jak: proponowany zakres działań, kwoty inwestycji, czas realizacji, itp.

0 3

FORMALIZACJA

Bez zbędnego komplikowania i długich zagmatwanych dokumentów. Jasne i proste warunki współpracy.

0 4

WDROŻENIE / PLANOWANIE

Gwarantem sukcesu współpracy jest dobry plan. Pozwól się poznać naszym specjalistom, którzy dadzą z siebie wszystko, podczas naszej współpracy.

0 5

START DZIAŁAŃ!

Wiemy już co, jak i na kiedy. Pora zakasać rękawy i wziąć się do pracy.

Skontaktuj się z nami:

Mariola

Młodszy specjalista
ds. marketingu.

+48 790 473 375

Agencja Reklamowa Roxart Sp. z o.o.

ul. Hanasiewicza 10

35-103 Rzeszów

Formularz kontaktowy
   Zobacz wpisy na blogu

   TPNM (3)
  • Tygodniowy przegląd newsów marketingowych #TPNM #38

   Spis treści1 Ministerstwo Zdrowia wyda 25 mln zł na kampanię2 Apple zaprezentował iPhone’a 133 InStat TV wchodzi do Polski4 Fundacja Świętego Mikołaja z kampanią “Stypendium zmienia życie”5 Primark szykuje odzieżową rewolucję6 13 agencji podpisało się pod standardami współpracy z influencerami promującymi alkohol7 TikTok startuje z kampanią marketingową8 Śledztwo WSJ: Instagram toksyczny dla młodzieży, Facebook wie […]

  • digitalizacja
  • Co to jest digitalizacja?

   Źródła tego procesu trzeba upatrywać w bibliotekoznawstwie. To właśnie tam po raz pierwszy zaczęto myśleć o tym by gromadzić papierowe zbiory w formie cyfrowej. Zasadniczo właśnie na tym polega proces digitalizacji w swoim pierwotnym znaczeniu. Niemniej od tamtego czasu technologie tak mocno weszły do naszego życia, że dziś digitalizacja nie odnosi się tylko do tego, […]

  • ecommerce
  • Prowadzenie bloga w e-commerce.

   Mówi się, że w e-commerce nie opłaca się już prowadzić bloga, ponieważ tak dużo ich jest, że praca wkładana w publikowanie na niej treści jest stratą czasu. I tutaj się nie zgodzę. Pamiętaj, że do Twojego sklepu, czy do przeczytania Twojej oferty nie kieruje tylko cena, czy dany produkt, ale również regularne wpisy. Jest to […]

  ROXART - Partner Google

  Status Partnera Google otrzymują firmy wykazujące się wiedzą i umiejętnościami z zakresu Google Ads.

  Umów się na darmową rozmowę ze specjalistą!

  Zostaw do siebie kontakt, zadzwonimy tak szybko jak to możliwe!

   Teraz Twoja kolej!

   Szukasz partnera, który zrealizuje projekt dla Twojej firmy.

   Zostaw nam swoje dane kontaktowe a nasz przedstawiciel skontaktuje się z tobą!

   Zobacz portfolio

   Świat skutecznej reklamy.

   Witaj w świecie agencji reklamowej ROXart, w którym skuteczne reklamy są najważniejsze. Reklama jest dla nas czymś więcej niż pracą, poświęcamy się jej bez reszty. Fascynuje nas fakt, że dobrze dobrane kolory i słowa potrafią potęgować sprzedaż. Nie pracujemy pięć dni w tygodniu po osiem godzin, w sumie nie pracujemy w ogóle. Tego czym się zajmujemy nie możemy nazwać pracą, jest to coś tak naturalnego jak oddychanie – nie myślimy działamy! Dlatego powierzając w nasze ręce tak istotną cześć swojego biznesu jaką jest niewątpliwie reklama możesz być spokojny, Twoje zlecenie trafiło do pasjonatów, którzy nie pozwolą Ci się zawieść. Techniki reklamy są niczym kolory farb w palecie malarza, używając jednego koloru ciężko jest namalować pejzaż. Aby przeprowadzić skuteczną akcję promocyjną musimy połączyć ze sobą dostępne metody reklamy i promocji. Niezależnie od tego czy sprzedajesz buty, wędliny czy samochody my wiemy jak zwiększyć Twoje udziały na rynku. Reklama w Internecie, prasie czy na bilbordach może być skuteczniejsza niż Ci się wydaje! Jednak żeby tak było, wszystko wcześniej musi zostać przemyślane i dokładnie zaplanowane. Nie ma ludzi na których reklamy nie działają, są tylko tacy, którzy tak sądzą. Wykorzystaj to! Skontaktuj się z naszą rzeszowską agencją reklamową i zobacz ile do tej pory straciłeś. Czas biegnie szybko, konkurencja nie śpi! Nie zastanawiaj się dłużej – zacznij wygrywać w wyścigu z konkurencją.

   Rzeszów to idealne miejsce dla Agencji reklamowej.

   Rzeszów to miasto innowacji i rozwoju. Stolica Podkarpacia nieustannie się rozwija, codziennie powstają tu nowe firmy, a duże przedsiębiorstwa otwierają swoje filie. Agencja reklamowa w Rzeszowie ma przed sobą ogromne możliwości rozwoju. Dlatego jest to miejsce dla nas! Zrealizowaliśmy już kilkadziesiąt kampanii reklamowych dla firm z naszego miasta, wiele reklam wykonanych przez nas zdobi rzeszowskie budynki i drogi. Wykonujemy reklamy standardowe (wydruki wielkoformatowe, reklamy świetlne, poligrafię itp.), reklamy internetowe (strony www, landing pages, grafikę displayową) oraz całe kampanie łączące ze sobą wszystkie dostępne media. Jesteśmy w posiadaniu dużego budynku, w którym znajdują się nasze biura, studio fotograficzne, pracownia oraz garaż w którym aplikowane są folie na samochody. Z chęcią przyjmujemy klientów w naszej siedzibie, omawiając szczegóły współpracy przy aromatycznej kawie. Najważniejszy jest dla nas komfort naszych klientów, dlatego jesteśmy elastyczni. To Ty wybierasz preferowany rodzaj kontaktu z nami, może to być mail, telefon, wizyta w naszej lub Twojej siedzibie – niezależnie czy mieści się ona w Rzeszowie czy w innym mieście Polski. Zapraszamy do współpracy!