Agencja Reklamowa Warszawa
ul. Łodygowa 11/62, 03-687 Warszawa biuro@workflowmedia.pl +48 725 129 862
Instagram
ul. Łodygowa 11/62, 03-687 Warszawa biuro@workflowmedia.pl +48 725 129 862

FOTOGRAFIA REKLAMOWA

Jak Cię widzą, tak Cię kupują

 

„Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt, poza nami nie wie, co robimy” – stwierdził kiedyś Stuart Henderson.

 

No właśnie, kupujemy oczami, dlatego musimy widzieć produkt. Musimy go widzieć dokładnie.

Przyciągają nas opakowania, kolory i zdjęcia.

Podstawą skutecznej reklamy są zdjęcia zrobione w dobrym ujęciu, w dobrej jakości, według koncepcji doświadczonego fotografa. Zdjęcie jest pierwszym miejscem spotkania się produktu z klientem. To, czy przyciągnie jego uwagę, przesądzi o decyzji o zakupie.

Trendy w robieniu zakupów jasno pokazują, że z galerii handlowych przenieśliśmy się do sieci. Gdy nie mamy możliwości dotknięcia produktu, chcemy go zobaczyć – w każdym ujęciu i w zbliżeniu. Jesteśmy wzrokowcami. Kupujemy oczami. Zdjęcie zastępuje nam coraz częściej opis produktu, stąd pojawienie się konieczności robienia profesjonalnych zdjęć na potrzeby marketingu.

Aranżacje produktów

W planach masz kampanię reklamową swoich produktów? A może potrzebujesz zdjęć na potrzeby social media czy bloga? Potrzebna będzie profesjonalna sesja fotograficzna, która nie tylko zachęci klientów do zakupu, ale i pozytywnie wpłynie na rozpoznawalność Twojej marki. Przemyślana aranżacja zdjęć i dobór tła pozwalają na stworzenie ujęć, które na długo zapadają w pamięć.

Produkty na jednolitym tle

Dlaczego produkty fotografuje się na białym tle? Po co robić takie zdjęcia? Wyeksponowanie przedmiotu na białym tle pozwala na pokazanie jego uroku, zalet i wyjątkowych cech. Najczęściej takie zdjęcia potrzebne są na internetowe aukcje, do ulotek i katalogów.

Zdjęcia z drona

Fotografia korporacyjna

Twoja firma to ludzie, zespół współpracujących ze sobą specjalistów, którymi powinieneś pochwalić się choćby na swojej stronie internetowej. Dlaczego? Ponieważ klienci wyciągają ogromną ilość z informacji z Twojej witryny, a Ty chcesz, żeby Twoja firma prezentowała się profesjonalnie. Bo właśnie taka jest, prawda?

Fotografia architektoniczna

Fotografia plenerowa

Tyle zyskać na profesjonalnej fotografii!

01

Wzrost sprzedaży dzięki publikacji materiałów trafiających do wyobraźni klienta i rozpoczęcie skutecznej reklamy.

02

Przyśpieszenie decyzji zakupowych. Możliwość dokładnego obejrzenia przedmiotu sprawia, że klient szybciej decyduje się na zakup. Obraz, który ogląda jest realistyczny i sprawia, że czujemy się, jakbyśmy oglądali produkt na żywo.

03

Wzrasta jakość obsługi klienta, wyraźne i piękne zdjęcia wywołują pozytywne wrażenia na temat oglądanego towaru.

04

Zmniejszenie liczby zwrotów. Obejrzenie produktu z każdej strony i w przybliżeniu sprawia, że zakup jest świadomy.

05

Wyróżniasz się na tle konkurencji. Twój towar staje się namacalny i autentyczny, dlatego klient wybiera Ciebie. Przy okazji wnikliwa analiza szczegółowych fotografii sprawia, że zostaje na Twojej stronie znacznie dłużej, przywiązuje się do Twojego sklepu i do niego wraca.

06

Uzyskasz profesjonalne, wyraźne zdjęcia, wykonane przez kogoś, kto panuje nad światłem, obiektywem, lampą błyskową, kadrem i swoim profesjonalnym sprzętem. Jedynie doświadczony fotograf jest w stanie wydobyć i uwiecznić na zdjęciu szczegóły i najdrobniejsze elementy produktów.

Fotografia w reklamie, reklama na fotografii

Fotografia produktowa

Tzw. zdjęcia packshotowe, czyli ujęcia na jednolitym tle, które ukazują cechy charakterystyczne produktów. Towar jest tutaj jedynym bohaterem. Zdjęcia wykonywane są w jak najlepszym świetle i atrakcyjnym ujęciu. Zdjęcia produktowe wykorzystuje się do katalogów, produkcji opakowań oraz do prezentacji w sklepach internetowych.

Fotografia reklamowa

Czyli reklama w najpopularniejszej wyszukiwarce internetowej. To skuteczne działania, które dają olbrzymie możliwości docierania do klienta. Dodatkowo, w pełni kontrolujesz wydatki na reklamę, docierasz do dokładnie wyselekcjonowanej grupy odbiorców, kontrolujesz częstotliwość i czas wyświetlania Twojej reklamy, a nawet jej lokalizację. Twoja reklama trafia jedynie do osób nią zainteresowanych, jest odpowiedzią na ich potrzeby. Jest nieinwazyjna i ciężko odróżnić ją od innych wyników wyszukiwania.

Zdjęcia robione dronem

Filmowanie i robienie zdjęć z lotu ptaka jest przepisem na tworzenie unikalnych materiałów reklamowych. Wykonujemy zdjęcia architektury, krajobrazu, nieruchomości na różnym etapie ich budowy oraz wydarzeń. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i każdą ofertę przygotowujemy pod indywidualne potrzeby klienta.

Zdjęcia 360

Najlepsza forma oglądania produktów w sieci. Jedynie zdjęcia obrotowe dają możliwość odzwierciedlenia wszystkich cech produktu. Możliwość obracania i przesuwania krajobrazu, i przedmiotu pozwalają na jego dokładne poznanie.

Zalecana fotografia reklamowa

01

Robiąc zakupy przez internet szukamy substytutu możliwości dotknięcia i obejrzenia produktu. Z pomocą wychodzą zdjęcia, które dają możliwość dokładnej analizy produktu, przybliżenia go i oddalenia. Obraz przemawia skuteczniej niż 1000 słów opisu.

02

Dopracowane fotografie wpływają na wizerunek firmy. Zdjęcia dobrej jakości sprawiają, że klient postrzega sklep internetowy jako profesjonalny.

03

Dobrze zaprezentowany produkt wpływa na decyzję o jego zakupie.

04

Przedstawienie produktów z jak najlepszej strony. Uwypuklenie ich zalet.

Dlaczego Twoja reklama potrzebuje profesjonalnych zdjęć?

Twoja firma potrzebuje profesjonalnych zdjęć, ponieważ:

 • Buduje wizerunek siebie jako profesjonalisty
  i eksperta.
 • Chce sprzedawać produkty i zyskiwać stałych
  klientów.
 • Chce pokazać zalety swoich produktów.
 • Reklama w social media skutkuje sukcesem
  jedynie wówczas, gdy promowane są
  unikalne zdjęcia zrobione w dobrej jakości.

Dlaczego my?

Potrzebujesz kogoś, kto zna się na rzeczy:

 • Nowoczesna technologia i sprzęt. Profesjonalne wykonywanie usług wiąże się z posiadaniem profesjonalnego sprzętu i narzędzi np. Samsunga Gear 2017 pozwalającego na wykonywanie fotografii 360 stopni.
 • Dopasowanie do potrzeb klientów. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Nasze oferty dopasowane są do Twoich potrzeb oraz ustalane indywidualnie pod nie.
 • Doświadczenie. Na rynku jesteśmy ponad 5 lat.
 • Wiemy, co w marketingu piszczy. Śledzimy wszystkie trendy.
 • Praca to nasza pasja, dlatego jej wykonywanie jest dla nas przyjemnością.

SCHEMAT WSPÓŁPRACY Z ROXART

0 1

ROZMOWA

Poznajmy się, powiedz nam czego potrzebujesz oraz czego oczekujesz. Nie ma znaczenia czy porozmawiamy przez telefon, wideokonferencję, czy się spotkamy.

0 2

PROPOZYCJA WSPÓŁPRACY

Na podstawie informacji zebranych podczas rozmów, przygotujemy dla Ciebie naszą propozycję współpracy, w której znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, takie jak: proponowany zakres działań, kwoty inwestycji, czas realizacji, itp.

0 3

FORMALIZACJA

Bez zbędnego komplikowania i długich zagmatwanych dokumentów. Jasne i proste warunki współpracy.

0 4

WDROŻENIE / PLANOWANIE

Gwarantem sukcesu współpracy jest dobry plan. Pozwól się poznać naszym specjalistom, którzy dadzą z siebie wszystko, podczas naszej współpracy.

0 5

START DZIAŁAŃ!

Wiemy już co, jak i na kiedy. Pora zakasać rękawy i wziąć się do pracy.

Skontaktuj się z nami:

Mariola

Młodszy specjalista
ds. marketingu.

+48 790 473 375

Agencja Reklamowa Roxart Sp. z o.o.

ul. Hanasiewicza 10

35-103 Rzeszów

Formularz kontaktowy
   Zobacz wpisy na blogu

   TPNM (3)
  • Tygodniowy przegląd newsów marketingowych #TPNM #38

   Spis treści1 Ministerstwo Zdrowia wyda 25 mln zł na kampanię2 Apple zaprezentował iPhone’a 133 InStat TV wchodzi do Polski4 Fundacja Świętego Mikołaja z kampanią “Stypendium zmienia życie”5 Primark szykuje odzieżową rewolucję6 13 agencji podpisało się pod standardami współpracy z influencerami promującymi alkohol7 TikTok startuje z kampanią marketingową8 Śledztwo WSJ: Instagram toksyczny dla młodzieży, Facebook wie […]

  • digitalizacja
  • Co to jest digitalizacja?

   Źródła tego procesu trzeba upatrywać w bibliotekoznawstwie. To właśnie tam po raz pierwszy zaczęto myśleć o tym by gromadzić papierowe zbiory w formie cyfrowej. Zasadniczo właśnie na tym polega proces digitalizacji w swoim pierwotnym znaczeniu. Niemniej od tamtego czasu technologie tak mocno weszły do naszego życia, że dziś digitalizacja nie odnosi się tylko do tego, […]

  • ecommerce
  • Prowadzenie bloga w e-commerce.

   Mówi się, że w e-commerce nie opłaca się już prowadzić bloga, ponieważ tak dużo ich jest, że praca wkładana w publikowanie na niej treści jest stratą czasu. I tutaj się nie zgodzę. Pamiętaj, że do Twojego sklepu, czy do przeczytania Twojej oferty nie kieruje tylko cena, czy dany produkt, ale również regularne wpisy. Jest to […]

  ROXART - Partner Google

  Status Partnera Google otrzymują firmy wykazujące się wiedzą i umiejętnościami z zakresu Google Ads.

  Podobają Ci się nasze zdjęcia?

  Zostaw do siebie kontakt, zadzwonimy tak szybko jak to możliwe!

   Teraz Twoja kolej!

   Szukasz partnera, który zrealizuje projekt dla Twojej firmy.

   Zostaw nam swoje dane kontaktowe a nasz przedstawiciel skontaktuje się z tobą!

   Zobacz portfolio

   Świat skutecznej reklamy.

   Witaj w świecie agencji reklamowej ROXart, w którym skuteczne reklamy są najważniejsze. Reklama jest dla nas czymś więcej niż pracą, poświęcamy się jej bez reszty. Fascynuje nas fakt, że dobrze dobrane kolory i słowa potrafią potęgować sprzedaż. Nie pracujemy pięć dni w tygodniu po osiem godzin, w sumie nie pracujemy w ogóle. Tego czym się zajmujemy nie możemy nazwać pracą, jest to coś tak naturalnego jak oddychanie – nie myślimy działamy! Dlatego powierzając w nasze ręce tak istotną cześć swojego biznesu jaką jest niewątpliwie reklama możesz być spokojny, Twoje zlecenie trafiło do pasjonatów, którzy nie pozwolą Ci się zawieść. Techniki reklamy są niczym kolory farb w palecie malarza, używając jednego koloru ciężko jest namalować pejzaż. Aby przeprowadzić skuteczną akcję promocyjną musimy połączyć ze sobą dostępne metody reklamy i promocji. Niezależnie od tego czy sprzedajesz buty, wędliny czy samochody my wiemy jak zwiększyć Twoje udziały na rynku. Reklama w Internecie, prasie czy na bilbordach może być skuteczniejsza niż Ci się wydaje! Jednak żeby tak było, wszystko wcześniej musi zostać przemyślane i dokładnie zaplanowane. Nie ma ludzi na których reklamy nie działają, są tylko tacy, którzy tak sądzą. Wykorzystaj to! Skontaktuj się z naszą rzeszowską agencją reklamową i zobacz ile do tej pory straciłeś. Czas biegnie szybko, konkurencja nie śpi! Nie zastanawiaj się dłużej – zacznij wygrywać w wyścigu z konkurencją.

   Rzeszów to idealne miejsce dla Agencji reklamowej.

   Rzeszów to miasto innowacji i rozwoju. Stolica Podkarpacia nieustannie się rozwija, codziennie powstają tu nowe firmy, a duże przedsiębiorstwa otwierają swoje filie. Agencja reklamowa w Rzeszowie ma przed sobą ogromne możliwości rozwoju. Dlatego jest to miejsce dla nas! Zrealizowaliśmy już kilkadziesiąt kampanii reklamowych dla firm z naszego miasta, wiele reklam wykonanych przez nas zdobi rzeszowskie budynki i drogi. Wykonujemy reklamy standardowe (wydruki wielkoformatowe, reklamy świetlne, poligrafię itp.), reklamy internetowe (strony www, landing pages, grafikę displayową) oraz całe kampanie łączące ze sobą wszystkie dostępne media. Jesteśmy w posiadaniu dużego budynku, w którym znajdują się nasze biura, studio fotograficzne, pracownia oraz garaż w którym aplikowane są folie na samochody. Z chęcią przyjmujemy klientów w naszej siedzibie, omawiając szczegóły współpracy przy aromatycznej kawie. Najważniejszy jest dla nas komfort naszych klientów, dlatego jesteśmy elastyczni. To Ty wybierasz preferowany rodzaj kontaktu z nami, może to być mail, telefon, wizyta w naszej lub Twojej siedzibie – niezależnie czy mieści się ona w Rzeszowie czy w innym mieście Polski. Zapraszamy do współpracy!