Agencja Reklamowa Warszawa
ul. Łodygowa 11/62, 03-687 Warszawa biuro@workflowmedia.pl +48 725 129 862
Instagram
ul. Łodygowa 11/62, 03-687 Warszawa biuro@workflowmedia.pl +48 725 129 862

Tygodniowy przegląd newsów marketingowych #TPNM #30

23 lipca, 2021 Tygodniowy przegląd newsów marketingowych #TPNM #30

“Zostaw paczkę w Żabce” – nowa usługa już działa

Od 15 lipca br. klienci Żabki mogą skorzystać z usługi “Zostaw paczkę w Żabce”.

“Zostaw paczkę w Żabce” to usługa skierowana do lokalnych klientów, którzy nie mają czasu bądź po prostu nie chcą umawiać się z odbiorcą paczki w domu.

Założenia są proste. Wystarczy uzupełnić numer telefonu i adres e-mail na stronie www.paczki.zabka.pl. Nie jest wymagane oznaczenie przesyłki etykietą adresową. Wystarczy odręcznie napisać na paczce jej numer i pozostawić przesyłkę w wybranym sklepie Żabka, z którego odbierze ją inny klient. Paczkę można odebrać w dogodnych dla siebie godzinach tak jak każdą inną przesyłkę, podając kod odbioru. Promocyjna cena usługi to tylko 0,99 zł. Istnieje możliwość nadania przesyłki za pobraniem natomiast jej wartość nie może przekroczyć 1000 zł.

Żabka to pierwsza sieć sklepów w Polsce, która umożliwia taką usługę klientom indywidualnym.

“Zostaw paczkę w Żabce” to kolejna już usługa wprowadzona do tej sieci sklepów.

Operatorem technologicznym usługi jest Pointpack. Jak tłumaczy Paulina Żmijowska, kierownik ds. marketingu & PR Pointpack, nowe rozwiązanie może okazać się bardzo korzystne dla osób korzystających z portali aukcyjnych lub platform zakupowych. Dzięki tej usłudze nie będzie już konieczności spotkania się osobiście i umawiania się w konkretnym terminie.

Netflix inwestuje w gaming?

Tak można odczytać nominację nowego wiceprezesa.

Największy światowy serwis streamingu wideo Netflix mianował Mike’a Verdu, byłego wiceprezesa Facebooka, na swojego wiceprezesa ds. gamingu.

Verdu założył swoją firmę zajmującą się oprogramowaniem ochronnym w wieku 20 lat. W 1990 r. zajął się grami komputerowymi. Pracował dla Atari, Electronic Arts, Kabam i innych producent gier (m.in. “Lord of the Rings”).

Ten ruch wskazuje, że Netflix poważnie myśli o biznesie gamingowym. Może być to kierunek wzrostu poza tradycyjnym obszarem streamingu, czyli produkcją filmów i seriali.

W 2022 r. ruszy serwis streamingowy CNN+

Jeszcze w br. zaprezentowany zostanie profil tej nowej platformy.

CNN+ ma być globalnym serwisem informacyjnym i lifestyle’owym, uzupełnieniem oferty kanału CNN. Będzie zawierał oryginalne treści na żądanie, w tym produkcje interaktywne. W ofercie CNN+ znajdą się też produkcje z bogatej biblioteki programów non-fiction, w tym hity poprzednich sezonów, jak “Anthony Bourdain: Parts Unknown”, “Stanley Tucci: Searching for Italy”, “This is Life with Lisa Ling” czy “United Shades of America”.

Dział CNN Original Series and Films, kierowany przez Amy Entelis, CNN Worldwide EVP pracuje już nad nowymi serialami i filmami, które znajdą się w ofercie CNN+. Strategia programowa i oferta CNN+ zostanie zaprezentowana jeszcze w bierzącym roku. Nadawca deklaruje, że serwis streamingowy ruszy już w pierwszym kwartale 2022 r.

TikTok wprowadza nowy format reklamowy

Spark Ads ma pozwalać na umieszczanie filmów markowych wśród treści generowanych przez użytkowników.

TikTok wprowadza Spark Ads – nowy format reklamowy, który umożliwia markom rozpowszechnianie lokalnych treści i materiałów promocyjnych na większą skalę. Pozwala umieszczać filmy In-Feed lub TopView w kanale “Dla Ciebie” pośród treści generowanych przez użytkowników. W ten sposób materiały firmowe stają się częścią filmów tworzonych przez społeczność TikToka.

Zapytanie ofertowe bezpłatne

Wypełnij formularz i podaj jak najwięcej szczegółów dotyczących zlecenia, abyśmy mogli realnie ocenić koszta i czas realizacji zlecenia.

  Akceptuję regulamin i zaznaczam wszystkie zgody.Rozwiń


  Mateusz

  Ekspert ds. marketingu

  +48 725 129 862

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Teraz Twoja kolej!

  Szukasz partnera, który zrealizuje projekt dla Twojej firmy.

  Zostaw nam swoje dane kontaktowe a nasz przedstawiciel skontaktuje się z tobą!

  Zobacz portfolio

  Świat skutecznej reklamy.

  Witaj w świecie agencji reklamowej ROXart, w którym skuteczne reklamy są najważniejsze. Reklama jest dla nas czymś więcej niż pracą, poświęcamy się jej bez reszty. Fascynuje nas fakt, że dobrze dobrane kolory i słowa potrafią potęgować sprzedaż. Nie pracujemy pięć dni w tygodniu po osiem godzin, w sumie nie pracujemy w ogóle. Tego czym się zajmujemy nie możemy nazwać pracą, jest to coś tak naturalnego jak oddychanie – nie myślimy działamy! Dlatego powierzając w nasze ręce tak istotną cześć swojego biznesu jaką jest niewątpliwie reklama możesz być spokojny, Twoje zlecenie trafiło do pasjonatów, którzy nie pozwolą Ci się zawieść. Techniki reklamy są niczym kolory farb w palecie malarza, używając jednego koloru ciężko jest namalować pejzaż. Aby przeprowadzić skuteczną akcję promocyjną musimy połączyć ze sobą dostępne metody reklamy i promocji. Niezależnie od tego czy sprzedajesz buty, wędliny czy samochody my wiemy jak zwiększyć Twoje udziały na rynku. Reklama w Internecie, prasie czy na bilbordach może być skuteczniejsza niż Ci się wydaje! Jednak żeby tak było, wszystko wcześniej musi zostać przemyślane i dokładnie zaplanowane. Nie ma ludzi na których reklamy nie działają, są tylko tacy, którzy tak sądzą. Wykorzystaj to! Skontaktuj się z naszą rzeszowską agencją reklamową i zobacz ile do tej pory straciłeś. Czas biegnie szybko, konkurencja nie śpi! Nie zastanawiaj się dłużej – zacznij wygrywać w wyścigu z konkurencją.

  Rzeszów to idealne miejsce dla Agencji reklamowej.

  Rzeszów to miasto innowacji i rozwoju. Stolica Podkarpacia nieustannie się rozwija, codziennie powstają tu nowe firmy, a duże przedsiębiorstwa otwierają swoje filie. Agencja reklamowa w Rzeszowie ma przed sobą ogromne możliwości rozwoju. Dlatego jest to miejsce dla nas! Zrealizowaliśmy już kilkadziesiąt kampanii reklamowych dla firm z naszego miasta, wiele reklam wykonanych przez nas zdobi rzeszowskie budynki i drogi. Wykonujemy reklamy standardowe (wydruki wielkoformatowe, reklamy świetlne, poligrafię itp.), reklamy internetowe (strony www, landing pages, grafikę displayową) oraz całe kampanie łączące ze sobą wszystkie dostępne media. Jesteśmy w posiadaniu dużego budynku, w którym znajdują się nasze biura, studio fotograficzne, pracownia oraz garaż w którym aplikowane są folie na samochody. Z chęcią przyjmujemy klientów w naszej siedzibie, omawiając szczegóły współpracy przy aromatycznej kawie. Najważniejszy jest dla nas komfort naszych klientów, dlatego jesteśmy elastyczni. To Ty wybierasz preferowany rodzaj kontaktu z nami, może to być mail, telefon, wizyta w naszej lub Twojej siedzibie – niezależnie czy mieści się ona w Rzeszowie czy w innym mieście Polski. Zapraszamy do współpracy!