Agencja Reklamowa Warszawa
ul. Łodygowa 11/62, 03-687 Warszawa biuro@workflowmedia.pl +48 725 129 862
Instagram
ul. Łodygowa 11/62, 03-687 Warszawa biuro@workflowmedia.pl +48 725 129 862

Zastosowania kampanii Marketing Automation w e-commerce

30 marca, 2021 SEO, PPC i SEM - co to jest i jak wpływa na widoczność strony w internecie

  MARKETING AUTOMATION W E-COMMERCE

  Marketing Automation jest w swoim znaczeniu, sprzedażą internetową przez firmę, która opracowana jest o zachęcanie klientów. Przygotowanie polega na odpowiednim, dopracowaniu wizualnym, opisowy i dodatkowe filmiki reklamujące. Efektem tego ma być widoczny i ciekawy, wizerunek marki dla klienta. Zapewnia to widoczność, strony z wyglądu i zawiera informacje przyciągające, klienta w e-commerce, czyli internecie. Opracowanie ciekawego, wyglądu firmy ma na celu, zachęcić użytkowników, do fajnych produktów. Przygotowanie kampanii, reklamowej i ciekawa wizualność produktu, musi być oparta o przyciągające słowa. Grafik, projektant, copywriter, menadżer, księgowość i szef, tworzą stronę wspólnie, opartą o styl marki i ciekawy wygląd. To praca artystyczna i kreatywna, której efektem, końcowym jest sprzedaż produktów. Wizerunek w internecie, oparty o elementy sklepu, który ma na celu zachęcić klienta.

   KLIENT W MARKETING AUTOMATION

  Marketing automation w e-commerce musi przede wszystkim, skupić swoją uwagę na kliencie, którego chce przyciągnąć. Profil strony powinien, skupiać się na celach, potrzebach, stylu życia osoby, do której się kieruje. Nagrody i certyfikaty jakości, są ważne dla zaufania, do zakupu i dłuższego korzystania z oferty. Gwarancja, przeceny sezonowe, na dostępną sprzedaż rzeczy i możliwość zwrotu jest lubiana, przez klientów. Produkty są celowym, wyborem określonych kobiet i mężczyzn, dlatego to rzeczy są podstawą projektu. Networking, czyli udostępnianie strony, polecanie przez influencera, celebrytów jest ważne dla rozwoju i zysku firmy. Ważne jest wyczucie czasu, pory roku i trendu, aby w odpowiedniej chwili coś przedstawić. Mail w formie zapisu klienta do newsletter, umożliwia wysłanie osobom wiadomości reklamującej i informującej. Kontakt, z każdą osobą w celu wymiany, lub wyjaśnienia jest szacunkiem i odpowiedzią dla ludzi kupujących. 

  WYGLĄD STRONY SKLEPU 

  Strona główna, internetowa sklepu powinna, w pierwszej kolejności zawierać: nazwę firmy, grafikę, zdjęcia, opis i najlepszy lub modny produkt. Przedstawiona, prezentując się, w fajnych kolorach i idealnie dopracowanych motywach, z dokładnością elementu, ma szanse być lubiana. Spójna i interesująca historia, która zachęca klienta do zakupu, potrzebnych produktów, według indywidualnego gustu. Otwarte i eleganckie wejście do sklepu to pierwszy punkt, daje od firmy zaproszenie, które ma zachęcić osoby, do wybrania elementów ze strony. Zbieranie ocen i opinii, zwłaszcza pozytywnych jest plusem, dla większego efektu sprzedaży. Produkty powinny mieć ładne zdjęcia, świetną grafikę i fajny opis, z informacją składu materiału. Wizualny zakup rzeczy, które mają swoje zalety, przydatności i jakość, umożliwia powrót tych osób, jeszcze, kolejny raz. 

   WIDOCZNOŚĆ STRONY

  Strona internetowa firmy, która wyświetla się, po wpisaniu produktu, w wyszukiwarkę Google jest właściwie, skonstruowana i reklamowana. Klient, na pewno kliknie pierwsze, to co zobaczy, a później spojrzy, według swoich potrzeb i tego, co go zainteresuje. Sprzedaż internetowa ruszy, jeśli są zastosowane: elegancko wizualnie i opisowo elementy, reszta to jakość produktu, cena i przydatność. Facebook i Instagram to drugie konto, z którego korzysta, większość użytkowników, zahacza o ulubione tematy i przegląda strony. Widoczność sklepu, linków, zdjęć jest szczególnie ważnym, dodatnim priorytetem. Reklama w telewizji, na YouTube, to kilka sekund oglądania i zachęcający filmik o produktach. Kampanie z aktorami, sesje z modelami są dużym wydatkiem, ale mają duży wpływ na widoczność i wizerunek firmy. 

Zapytanie ofertowe bezpłatne

Wypełnij formularz i podaj jak najwięcej szczegółów dotyczących zlecenia, abyśmy mogli realnie ocenić koszta i czas realizacji zlecenia.

  Akceptuję regulamin i zaznaczam wszystkie zgody.Rozwiń


  Mateusz

  Ekspert ds. marketingu

  +48 725 129 862

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Teraz Twoja kolej!

  Szukasz partnera, który zrealizuje projekt dla Twojej firmy.

  Zostaw nam swoje dane kontaktowe a nasz przedstawiciel skontaktuje się z tobą!

  Zobacz portfolio

  Świat skutecznej reklamy.

  Witaj w świecie agencji reklamowej ROXart, w którym skuteczne reklamy są najważniejsze. Reklama jest dla nas czymś więcej niż pracą, poświęcamy się jej bez reszty. Fascynuje nas fakt, że dobrze dobrane kolory i słowa potrafią potęgować sprzedaż. Nie pracujemy pięć dni w tygodniu po osiem godzin, w sumie nie pracujemy w ogóle. Tego czym się zajmujemy nie możemy nazwać pracą, jest to coś tak naturalnego jak oddychanie – nie myślimy działamy! Dlatego powierzając w nasze ręce tak istotną cześć swojego biznesu jaką jest niewątpliwie reklama możesz być spokojny, Twoje zlecenie trafiło do pasjonatów, którzy nie pozwolą Ci się zawieść. Techniki reklamy są niczym kolory farb w palecie malarza, używając jednego koloru ciężko jest namalować pejzaż. Aby przeprowadzić skuteczną akcję promocyjną musimy połączyć ze sobą dostępne metody reklamy i promocji. Niezależnie od tego czy sprzedajesz buty, wędliny czy samochody my wiemy jak zwiększyć Twoje udziały na rynku. Reklama w Internecie, prasie czy na bilbordach może być skuteczniejsza niż Ci się wydaje! Jednak żeby tak było, wszystko wcześniej musi zostać przemyślane i dokładnie zaplanowane. Nie ma ludzi na których reklamy nie działają, są tylko tacy, którzy tak sądzą. Wykorzystaj to! Skontaktuj się z naszą rzeszowską agencją reklamową i zobacz ile do tej pory straciłeś. Czas biegnie szybko, konkurencja nie śpi! Nie zastanawiaj się dłużej – zacznij wygrywać w wyścigu z konkurencją.

  Rzeszów to idealne miejsce dla Agencji reklamowej.

  Rzeszów to miasto innowacji i rozwoju. Stolica Podkarpacia nieustannie się rozwija, codziennie powstają tu nowe firmy, a duże przedsiębiorstwa otwierają swoje filie. Agencja reklamowa w Rzeszowie ma przed sobą ogromne możliwości rozwoju. Dlatego jest to miejsce dla nas! Zrealizowaliśmy już kilkadziesiąt kampanii reklamowych dla firm z naszego miasta, wiele reklam wykonanych przez nas zdobi rzeszowskie budynki i drogi. Wykonujemy reklamy standardowe (wydruki wielkoformatowe, reklamy świetlne, poligrafię itp.), reklamy internetowe (strony www, landing pages, grafikę displayową) oraz całe kampanie łączące ze sobą wszystkie dostępne media. Jesteśmy w posiadaniu dużego budynku, w którym znajdują się nasze biura, studio fotograficzne, pracownia oraz garaż w którym aplikowane są folie na samochody. Z chęcią przyjmujemy klientów w naszej siedzibie, omawiając szczegóły współpracy przy aromatycznej kawie. Najważniejszy jest dla nas komfort naszych klientów, dlatego jesteśmy elastyczni. To Ty wybierasz preferowany rodzaj kontaktu z nami, może to być mail, telefon, wizyta w naszej lub Twojej siedzibie – niezależnie czy mieści się ona w Rzeszowie czy w innym mieście Polski. Zapraszamy do współpracy!