Agencja Reklamowa Warszawa
ul. Łodygowa 11/62, 03-687 Warszawa biuro@workflowmedia.pl +48 725 129 862
Instagram
ul. Łodygowa 11/62, 03-687 Warszawa biuro@workflowmedia.pl +48 725 129 862

Jak korzystać z automatyzacji marketingu, aby poznać swoich odbiorców

16 listopada, 2018

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Jedną z największych zalet automatyzacji marketingu jest możliwość lepszego poznania klienta. Aby osiągnąć optymalną skuteczność dzięki kampanii marketingowej, musisz mieć odpowiedni wiedzę o kliencie. Jeśli masz nieaktualne, niedokładne lub niewystarczające dane, Twoje kampanie marketingowe nigdy nie będą w stanie wywrzeć odpowiedniego wpływu, a jedynie spowodować wzrost wydatków.[/vc_column_text][wgl_spacing spacer_size=”15″][vc_column_text]Jeśli nie wiesz, czego chcą Twoi klienci, jak wygląda lejek sprzedaży, będzie Ci bardzo trudno wygenerować pożądany efekt i zbudować odpowiednią komunikacje marketingową. Automatyzacja marketingu służy do lepszego zrozumienia klientów i tworzenia skuteczniejszych kampanii.Oto kilka sposobów na jej wykorzystanie.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][wgl_spacing spacer_size=”31″][vc_column_text]

Dostosuj reklamy

[/vc_column_text][wgl_spacing spacer_size=”21″][vc_column_text]Tworząc kampanię marketingową należy wziąć pod uwagę informacje demograficzne, takie jak imię i nazwisko, wiek i lokalizacja geograficzna. Te dane są bardzo ważne dla zaprojektowania skutecznej kampanii marketingowej.

Korzystając z automatyzacji marketingu , możesz gromadzić i analizować dane dotyczące odbiorców, a także istniejących klientów, co pozwala zrozumieć różne grupy docelowe i ich różne reakcje na kampanie. Niezależnie od tego, czy projektujesz reklamę czy strategię treściową, należy wziąć pod uwagę dane demograficzne klienta.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][wgl_spacing spacer_size=”41″][vc_column_text]

Popraw obsługę klienta

[/vc_column_text][wgl_spacing spacer_size=”21px”][vc_column_text]Gdy masz informacje, możesz ulepszyć obsługę klienta, dostosowując się do ich potrzeb. Gdy wiesz, czego chcą i potrzebują klienci, znacznie łatwiej jest zwiększyć konwersje. Doskonała obsługa klienta, która zaspokaja ich potrzeby i pragnienia, buduje zaufanie do firmy i lojalność wobec marki.

Oprogramowanie do automatyzacji marketingu zapewnia wszystkie dane potrzebne do stworzenia sprawnego lejka zakupowego..[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][wgl_spacing spacer_size=”41″][vc_column_text]

Zrozum nawyki zakupowe

[/vc_column_text][wgl_spacing spacer_size=”21px”][vc_column_text]Aby Twoja firma odniosła sukces, musi dostarczać produkty i usługi, których oczekują klienci. Musisz także zapewnić im przyjemne zakupy.

Automatyzacja marketingu to właściwy sposób na uzyskanie wglądu w obecne nawyki zakupowe klientów. Pozwala to Twojej firmie wprowadzać nowe produkty, zmieniać lub redefiniować praktyki biznesowe, a nawet tworzyć różne usługi, takie jak aplikacje koncentrujące się na nawykach zakupowych klientów. Eliminuje to ryzyko awarii produktu lub usługi, a także zapewnia dostęp do właściwych informacji umożliwiających podejmowanie trafniejszych decyzji.

Automatyzacja marketingu to nie tylko redukcja obciążenia pracą i eliminacja żmudnych zadań. Może także ulepszyć Twój biznes na różne inne sposoby.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Zapytanie ofertowe bezpłatne

Wypełnij formularz i podaj jak najwięcej szczegółów dotyczących zlecenia, abyśmy mogli realnie ocenić koszta i czas realizacji zlecenia.

  Akceptuję regulamin i zaznaczam wszystkie zgody.Rozwiń


  Mateusz

  Ekspert ds. marketingu

  +48 725 129 862

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Teraz Twoja kolej!

  Szukasz partnera, który zrealizuje projekt dla Twojej firmy.

  Zostaw nam swoje dane kontaktowe a nasz przedstawiciel skontaktuje się z tobą!

  Zobacz portfolio

  Świat skutecznej reklamy.

  Witaj w świecie agencji reklamowej ROXart, w którym skuteczne reklamy są najważniejsze. Reklama jest dla nas czymś więcej niż pracą, poświęcamy się jej bez reszty. Fascynuje nas fakt, że dobrze dobrane kolory i słowa potrafią potęgować sprzedaż. Nie pracujemy pięć dni w tygodniu po osiem godzin, w sumie nie pracujemy w ogóle. Tego czym się zajmujemy nie możemy nazwać pracą, jest to coś tak naturalnego jak oddychanie – nie myślimy działamy! Dlatego powierzając w nasze ręce tak istotną cześć swojego biznesu jaką jest niewątpliwie reklama możesz być spokojny, Twoje zlecenie trafiło do pasjonatów, którzy nie pozwolą Ci się zawieść. Techniki reklamy są niczym kolory farb w palecie malarza, używając jednego koloru ciężko jest namalować pejzaż. Aby przeprowadzić skuteczną akcję promocyjną musimy połączyć ze sobą dostępne metody reklamy i promocji. Niezależnie od tego czy sprzedajesz buty, wędliny czy samochody my wiemy jak zwiększyć Twoje udziały na rynku. Reklama w Internecie, prasie czy na bilbordach może być skuteczniejsza niż Ci się wydaje! Jednak żeby tak było, wszystko wcześniej musi zostać przemyślane i dokładnie zaplanowane. Nie ma ludzi na których reklamy nie działają, są tylko tacy, którzy tak sądzą. Wykorzystaj to! Skontaktuj się z naszą rzeszowską agencją reklamową i zobacz ile do tej pory straciłeś. Czas biegnie szybko, konkurencja nie śpi! Nie zastanawiaj się dłużej – zacznij wygrywać w wyścigu z konkurencją.

  Rzeszów to idealne miejsce dla Agencji reklamowej.

  Rzeszów to miasto innowacji i rozwoju. Stolica Podkarpacia nieustannie się rozwija, codziennie powstają tu nowe firmy, a duże przedsiębiorstwa otwierają swoje filie. Agencja reklamowa w Rzeszowie ma przed sobą ogromne możliwości rozwoju. Dlatego jest to miejsce dla nas! Zrealizowaliśmy już kilkadziesiąt kampanii reklamowych dla firm z naszego miasta, wiele reklam wykonanych przez nas zdobi rzeszowskie budynki i drogi. Wykonujemy reklamy standardowe (wydruki wielkoformatowe, reklamy świetlne, poligrafię itp.), reklamy internetowe (strony www, landing pages, grafikę displayową) oraz całe kampanie łączące ze sobą wszystkie dostępne media. Jesteśmy w posiadaniu dużego budynku, w którym znajdują się nasze biura, studio fotograficzne, pracownia oraz garaż w którym aplikowane są folie na samochody. Z chęcią przyjmujemy klientów w naszej siedzibie, omawiając szczegóły współpracy przy aromatycznej kawie. Najważniejszy jest dla nas komfort naszych klientów, dlatego jesteśmy elastyczni. To Ty wybierasz preferowany rodzaj kontaktu z nami, może to być mail, telefon, wizyta w naszej lub Twojej siedzibie – niezależnie czy mieści się ona w Rzeszowie czy w innym mieście Polski. Zapraszamy do współpracy!