Logotyp Agencji WorkFlow Media

SEM Specialist

Dołącz do najlepszych
Zdalnie

B2B: 7'000- 9'000 zł / netto
Umowa o pracę: 6'000-8'500 zł / brutto

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonego specjalisty SEM dla naszej agencji marketingowej specjalizującej się w B2B. Jako Mid/Senior SEM Specialist będziesz odpowiedzialny za tworzenie i zarządzanie skutecznymi kampaniami reklamowymi w wyszukiwarce Google oraz Bing.

Obowiązki:
  • Tworzenie strategii reklamowych i planów budżetowych
  • Tworzenie kreatywnych reklam i treści współpracując z grafikiem
  • Analizowanie wyników i optymalizacja kampanii
  • Współpraca z zespołem marketingu i innymi działami
  • Raportowanie działań, postępów
Preferowane umiejętności:
  • Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu kampaniami SEM
  • Znajomość narzędzi do zarządzania reklamami (Google Ads, Bing Ads)
  • Umiejętność analitycznego myślenia i interpretacji danych
  • Zdolności kreatywne i umiejętność tworzenia atrakcyjnych reklam tekstowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w branży B2B, E-commerce
  • Znajomość narzędzi Google Analytics, TagManager
  • Umiejętność tworzenia skutecznych strategii reklamowych i planów budżetowych
  • Umiejętność analizy wyników i optymalizacji kampanii
  • Znajomość zasad targetowania reklam i dobierania grupy docelowej
  • Umiejętność automatyzacji pracy za pomocą narzędzi do automatyzacji kampanii (np. Optymzr, skrypty)
  • Umiejętność pracy w zespole
Benefity:
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Szkolenia i rozwój kariery
  • Dofinansowanie do setupu HomeOffice
  • Dzień dla ziemi (1 dzień wolnego, by zrobić coś dobrego)
  • Wyprawka dla nowo narodzonego dziecka
  • Wyprawka dla nowo przyjętego pracownika
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Możliwość awansu