Logotyp Agencji WorkFlow Media

Pracownik Administracji

Dołącz do najlepszych
Zdalnie

B2B: 5000- 7'000 zł / netto
Umowa o pracę: 4'000-5'500 zł / brutto

Opis stanowiska:

Poszukujemy Pracownika Administracji do naszej Agencji Marketingowej. Jako Pracownik Administracji będziesz odpowiedzialny za koordynowanie i realizację codziennych obowiązków administracyjnych, które pozwolą naszemu zespołowi skupić się na działaniach marketingowych.

Obowiązki:
  • Wsparcie zespołu marketingu i sprzedaży w realizacji zadań administracyjnych
  • Koordynacja i realizacja różnych projektów administracyjnych
  • Przygotowywanie dokumentacji i raportów
  • Przygotowywanie prezentacji
  • Wsparcie w organizacji spotkań i wydarzeń
  • Współpraca z działem księgowości
  • Organizowanie spotkań i konferencji
  • Nadzorowanie korespondencji
  • Koordynowanie pracy zewnętrznych dostawców usług
  • Prowadzenie archiwizacji dokumentów
  • Dbanie o czystość i porządek w dokumentach
Preferowane umiejętności:
  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie w dziedzinie administracji, ekonomii lub pokrewnej
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole
  • Skrupulatność i dokładność
Benefity:
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Szkolenia i rozwój kariery
  • Dofinansowanie do setupu HomeOffice
  • Dni wolne od pracy
  • Dzień dla ziemi (1 dzień wolnego, by zrobić coś dobrego)
  • Wyprawka dla nowo narodzonego dziecka
  • Wyprawka dla nowo przyjętego pracownika
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Możliwość awansu
  • Możliwość podróży służbowych.

Jeśli jesteś zainteresowany/a rozwijaniem swojej kariery w WorkFlow Media i jesteś skrupulatny/a i dokładny/a, wyślij swoje CV. Czekamy na Twoje aplikacje!