Logotyp Agencji WorkFlow Media

New Business Development

Dołącz do najlepszych
Zdalnie

B2B: 8'000- 17'000 zł / netto
Umowa o pracę: 7'000-14'500 zł / brutto

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby na stanowisko New Business Development, która będzie odpowiedzialna za rozwijanie nowych możliwości biznesowych dla naszej firmy. Osoba ta będzie musiała aktywnie poszukiwać nowych klientów, budować relacje z istniejącymi kontaktami oraz przygotowywać i prezentować oferty handlowe.

Obowiązki:
  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami
  • Przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych
  • Monitorowanie rynku i trendów branżowych
  • Raportowanie postępów i wyników sprzedaży
  • Współpraca z innymi działami firmy, takimi jak marketing i dział produktu, w celu zapewnienia wsparcia sprzedaży
Preferowane umiejętności:
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w sprzedaży i rozwijaniu nowych możliwości biznesowych
  • Silne umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne
  • Umiejętność negocjacji i rozwiązywania problemów
  • Zdolności analityczne i strategiczne myślenie
  • Znajomość rynku i trendów branżowych
  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność
  • Posługiwanie się językiem angielskim w stopniu zaawansowanym
  • Wykształcenie wyższe z zakresu zarządzania lub marketingu
Benefity:
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Szkolenia i rozwój kariery
  • Dofinansowanie do setupu HomeOffice
  • Dni wolne od pracy
  • Dzień dla ziemi (1 dzień wolnego, by zrobić coś dobrego)
  • Wyprawka dla nowo narodzonego dziecka
  • Wyprawka dla nowo przyjętego pracownika
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Możliwość awansu
  • Możliwość podróży służbowych.

Jeśli jesteś zainteresowany/a rozwijaniem swojej kariery w agencji komunikacyjnej i masz doświadczenie w planowaniu i zarządzaniu komunikacją online, wyślij swoje CV i przykłady swoich dotychczasowych prac. Czekamy na Twoje aplikacje!