Logotyp Agencji WorkFlow Media

Human Resources

Dołącz do najlepszych
Zdalnie

Pół etatu:
B2B: 3'000- 5'000 zł / netto
Umowa o pracę: 2'000-4'000 zł / brutto

Opis stanowiska:

Poszukujemy Pracownika Działu HR na pół etatu do naszej Agencji Marketingowej. Jako Pracownik Działu HR będziesz odpowiedzialny za koordynowanie i realizację procesów związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi, aby zapewnić sprawne funkcjonowanie naszej firmy.

Obowiązki:
  • Koordynowanie i realizacja procesów rekrutacji oraz selekcji
  • Wsparcie zespołu w kwestiach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi
  • Nadzorowanie i aktualizowanie dokumentacji związanej z pracownikami
  • Przygotowywanie raportów i prezentacji dotyczących zasobów ludzkich
  • Organizowanie szkoleń dla pracowników
  • Nadzorowanie korespondencji związanej z zatrudnieniem
  • Koordynowanie programów motywacyjnych dla pracowników
  • Prowadzenie archiwizacji dokumentów związanych z pracownikami
  • Dbanie o zgodność z przepisami prawnymi dotyczącymi zatrudnienia
Preferowane umiejętności:
  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi lub pokrewnej
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole
  • Skrupulatność i dokładność
Benefity:
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Szkolenia i rozwój kariery
  • Dofinansowanie do setupu HomeOffice
  • Dni wolne od pracy
  • Dzień dla ziemi (1 dzień wolnego, by zrobić coś dobrego)
  • Wyprawka dla nowo narodzonego dziecka
  • Wyprawka dla nowo przyjętego pracownika
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Możliwość awansu
  • Możliwość podróży służbowych.

Jeśli jesteś zainteresowany/a rozwijaniem swojej kariery w WorkFlow Media i jesteś skrupulatnym i dokładnym Pracownikiem, masz doświadczenie w koordynowaniu i realizacji procesów związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi, wyślij swoje CV. Czekamy na Twoje aplikacje!