Logotyp Agencji WorkFlow Media

Head of Digital Marketing

Dołącz do najlepszych
Zdalnie

B2B: 11'000- 17'000 zł / netto
Umowa o pracę: 10'000-14'500 zł / brutto

Opis stanowiska:

Poszukujemy Head of Digital Marketing do naszej Agencji Digital Marketingowej 360. Jako Head of Digital Marketing będziesz odpowiedzialny za rozwijanie i realizację strategii marketingowych online, które pomogą naszym klientom osiągnąć ich cele biznesowe.

Obowiązki:
  • Zarządzanie zespołem marketingu online i rozwijanie ich umiejętności
  • Tworzenie i wdrażanie strategii marketingowych online
  • Monitorowanie i analizowanie wyników marketingowych
  • Współpraca z działami produktu i sprzedaży, aby zapewnić skuteczne działania marketingowe
  • Prowadzenie kampanii reklamowych na różnych kanałach online
  • Tworzenie planów budżetowych i kontrolowanie kosztów
  • Negocjowanie umów z partnerami i dostawcami usług marketingowych
  • Analizowanie trendów rynkowych i dostosowywanie strategii marketingowych do potrzeb rynku
  • Prowadzenie analizy konkurencji i monitorowanie działań konkurencji
  • Raportowanie wyników i przedstawianie ich klientom
Preferowane umiejętności:
  • Minimum 5 lat doświadczenia w marketingu online
  • Wykształcenie w dziedzinie marketingu, reklamy lub pokrewnej
  • Znajomość narzędzi marketingowych takich jak Google Analytics, Google Ads, Facebook Ads, LinkedIn Ads itp.
  • Znajomość narzędzi do automatyzacji marketingu takich jak Marketo, Pardot, Hubspot itp.
  • Doświadczenie w tworzeniu i realizacji strategii marketingowych
  • Umiejętność komunikowania się z klientami i negocjowania umów
  • Umiejętność analizy danych i raportowania wyników
  • Umiejętność pracy w zespole i współpracy z innymi działami firmy
Benefity:
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Szkolenia i rozwój kariery
  • Dofinansowanie do setupu HomeOffice
  • Dni wolne od pracy
  • Dzień dla ziemi (1 dzień wolnego, by zrobić coś dobrego)
  • Wyprawka dla nowo narodzonego dziecka
  • Wyprawka dla nowo przyjętego pracownika
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Możliwość awansu
  • Możliwość podróży służbowych.

Jeśli jesteś zainteresowany/a rozwijaniem swojej kariery w agencji komunikacyjnej i masz doświadczenie w planowaniu i zarządzaniu komunikacją online, wyślij swoje CV i przykłady swoich dotychczasowych prac. Czekamy na Twoje aplikacje!