Logotyp Agencji WorkFlow Media

E-Commerce Specialist

Dołącz do najlepszych
Zdalnie

B2B: 5000- 8'000 zł / netto
Umowa o pracę: 4'000-6'500 zł / brutto

Opis stanowiska:

E-Commerce Specialist jest odpowiedzialny za zarządzanie sklepami internetowymi i platformami e-commerce dla swoich klientów. Głównym celem tego stanowiska jest zwiększanie sprzedaży i rentowności sklepów internetowych poprzez optymalizację procesów zakupowych, zwiększanie ruchu na stronie oraz poprawę konwersji.

Obowiązki:
  • Analizę danych dotyczących sklepów internetowych, w celu identyfikacji obszarów do poprawy
  • Tworzenie i wdrażanie strategii marketingowych dla sklepów internetowych
  • Zarządzanie treścią sklepu internetowego, w tym produktami, kategorią i opisami produktów
  • Optymalizacja procesów zakupowych, takich jak proces zamawiania, płatności i dostawy
  • Monitorowanie i analizowanie wyników kampanii reklamowych online
  • Współpracę z zespołem IT, aby zapewnić, że sklep internetowy jest zawsze aktualny i działa poprawnie
  • Współpracę z działem sprzedaży, aby rozwiązać problemy związane z procesem zakupowym.
  • Współpracą z działem marketingu oraz wydawcami.
Preferowane umiejętności:
  • Minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu sklepami internetowymi
  • Znajomość narzędzi do zarządzania sklepami internetowymi (Shopify, Magento, WooCommerce itp.)
  • Umiejętność analizy danych i raportowania wyników
  • Znajomość SEO i SEM
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikacji z klientami
  • Umiejętność tworzenia skutecznych strategii marketingowych i planów działań
  • Umiejętność tworzenia i redagowania treści na różne kanały online (social media, blogi, witryny internetowe itp.)
  • Umiejętność optymalizacji procesów zakupowych
  • Umiejętność zarządzania projektami i kontaktami z klientami
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami analitycznymi takimi jak Google Analytics
  • Umiejętność zarządzania budżetem
  • Znajomość trendów e-commerce i zmian rynku
  • Umiejętność korzystania z narzędzi marketing automation.
Benefity:
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Szkolenia i rozwój kariery
  • Dofinansowanie do setupu HomeOffice
  • Dni wolne od pracy
  • Dzień dla ziemi (1 dzień wolnego, by zrobić coś dobrego)
  • Wyprawka dla nowo narodzonego dziecka
  • Wyprawka dla nowo przyjętego pracownika
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Możliwość awansu
  • Możliwość podróży służbowych.

Jeśli jesteś zainteresowany/a rozwijaniem swojej kariery w agencji komunikacyjnej i masz doświadczenie w planowaniu i zarządzaniu komunikacją online, wyślij swoje CV i przykłady swoich dotychczasowych prac. Czekamy na Twoje aplikacje!