Logotyp Agencji WorkFlow Media

Dyrektor Sprzedaży

Dołącz do najlepszych
Zdalnie

B2B: 12'000- 19'000 zł / netto
Umowa o pracę: 9'000-15'500 zł / brutto

Opis stanowiska:

Poszukujemy topowego Dyrektora Sprzedaży do naszego zespołu. Jako Dyrektor Sprzedaży będziesz odpowiedzialny za rozwijanie i realizację strategii sprzedaży, które pomogą firmie osiągnąć cele biznesowe.

Obowiązki:
  • Tworzenie i wdrażanie strategii sprzedaży
  • Zarządzanie zespołem sprzedaży i rozwijanie ich umiejętności
  • Monitorowanie i analizowanie wyników sprzedaży
  • Tworzenie budżetu sprzedaży i kontrolowanie kosztów
  • Współpraca z działami marketingu i produktu, aby zapewnić skuteczne działania sprzedażowe
  • Negocjowanie kontraktów i rozwiązywanie problemów z klientami
  • Kontakt z kluczowymi klientami
Preferowane umiejętności:
  • Minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu sprzedażą
  • Znajomość metodologii sprzedaży i umiejętność tworzenia strategii
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedaży
  • Umiejętność komunikowania się i negocjowania z klientami
  • Umiejętność analizy danych i raportowania wyników
  • Umiejętność pracy pod presją i podejmowania decyzji
  • Znajomość narzędzi CRM i analitycznych
  • Znajomość branży i rynku Digital
  • Umiejętność pracy w zespole i współpracy z innymi działami firmy
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania skutecznych działań
Benefity:
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Szkolenia i rozwój kariery
  • Dofinansowanie do setupu HomeOffice
  • Dni wolne od pracy
  • Dzień dla ziemi (1 dzień wolnego, by zrobić coś dobrego)
  • Wyprawka dla nowo narodzonego dziecka
  • Wyprawka dla nowo przyjętego pracownika
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Możliwość awansu
  • Możliwość podróży służbowych.

Jeśli jesteś zainteresowany/a rozwijaniem swojej kariery z WorkFlow Media i masz doświadczenie w rozwijaniu i realizacji strategii sprzedaży, wyślij swoje CV i przykłady swoich dotychczasowych prac. Czekamy na Twoje aplikacje!