Logotyp Agencji WorkFlow Media

Automation Specialist

Dołącz do najlepszych
Zdalnie

B2B: 7'000- 10'000 zł / netto
Umowa o pracę: 6'000-9'000 zł / brutto

Opis stanowiska:

Poszukujemy topowego Automation Specialist do naszego zespołu IT. Jako Automation Specialist będziesz odpowiedzialny za projektowanie, tworzenie i utrzymanie systemów automatyzacji, które zwiększą efektywność i niezawodność procesów biznesowych WorkFlow Media jak i naszych klientów.

Obowiązki:
  • Tworzenie i implementowanie strategii komunikacji online dla klientów
  • Planowanie i koordynowanie działań online, w tym kampanie reklamowe, komunikację na portalach społecznościowych, komunikację e-mailową i content marketing
  • Tworzenie i redagowanie treści na różne kanały online (social media, blogi, witryny internetowe itp.)
  • Zarządzanie kontami social media i innymi kanałami online dla klientów
  • Analiza danych i raportowanie wyników kampanii online
  • Współpraca z zespołem kreatywnym, działem marketingu i innymi działami w celu realizacji celów komunikacyjnych
  • Monitorowanie i analizowanie trendów w marketingu cyfrowym
  • Utrzymywanie kontaktu z klientami i dostarczanie im raportów z działań online
  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji dotyczącej strategii komunikacyjnej i działań online
  • Udział w szkoleniach i konferencjach dotyczących marketingu cyfrowego i komunikacji online.
Preferowane umiejętności:
  • Minimum 3 lata doświadczenia w automatyzacji procesów biznesowych
  • Znajomość języków programowania takich jak Python, Java, C#
  • Doświadczenie z narzędziami do automatyzacji takimi jak Selenium, UiPath, Blue Prism itp.
  • Umiejętność projektowania i tworzenia skryptów automatyzujących
  • Znajomość metodologii Agile
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikacji z różnymi działami
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i debugowania kodu
Benefity:
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Szkolenia i rozwój kariery
  • Dofinansowanie do setupu HomeOffice
  • Dni wolne od pracy
  • Dzień dla ziemi (1 dzień wolnego, by zrobić coś dobrego)
  • Wyprawka dla nowo narodzonego dziecka
  • Wyprawka dla nowo przyjętego pracownika
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Możliwość awansu
  • Możliwość podróży służbowych.

Jeśli jesteś zainteresowany/a rozwijaniem swojej kariery w agencji komunikacyjnej i masz doświadczenie w automatyzacji procesów w firmie, wyślij swoje CV i przykłady swoich dotychczasowych prac. Czekamy na Twoje aplikacje!