Agencja Reklamowa Warszawa
ul. Łodygowa 11/62, 03-687 Warszawa biuro@workflowmedia.pl +48 725 129 862
Instagram
ul. Łodygowa 11/62, 03-687 Warszawa biuro@workflowmedia.pl +48 725 129 862

Huragan treści – dlaczego jest niezbędny w content marketingu

16 listopada, 2018 Huragan Treści Content Vortex

Huragan treści (Content Vortex) jest to sposób który pozwoli Ci z jednej jakościowej produkcji stworzyć ponad 50 porcji materiału na Twoją stronę, Social Media, reklamy. W szerszym spektrum możesz je wykorzystać również do budowy zaplecza SEO (link building). Jeżeli początek Cię zaciekawił, pozwól, że opowiem Ci więcej.

Content Vortex

Jest to forma naczyń połączonych – zaczynamy od zbudowania:

 1. Długiej formy contentu video – Może to być np 1 godzinny webinar, film na youtube, Q&A lub KeyNote.
 2. Zapisz ścieżkę audio – którą udostepnij na wszystkich możliwych platfomach: Spotify, Tidal, Apple Music audioteka etc. Jeżeli treść reklamuje Twoją firmę warto rozpatrzeć darmowe miejsca typu SoundCloud.
 3. Potnij wideo na mniejsze – wyciągnij najważniejsze lub najbardziej chwytliwe urywki – dostosuj je pod media społecznościowe w takich rozdzielczościach by były dostosowane do placementów w danym kanale – np TikTok, FacebookStory – pionowe wideo.
  Instagram, facebook- Specyfikacja tutaj https://www.facebook.com/business/ads-guide/video
  LinkedIN – Specyfikacja tutaj https://business.linkedin.com/marketing-solutions/native-advertising/video-ads
  Twitter– Dodawane przez webowy interfejs Twittera filmu muszą być zapisane w formacie MP4 i zakodowane za pomocą kodeka H264. Dźwięk w filmie musi być zapisany w formacie AAC.
  Maksymalny rozmiar pliku to 512 MB, jednocześnie film nie może być dłuższy niż 30 sekund.
  Minimalna rozdzielczość wideo to 32×32 px, a maksymalna – 1920×1200 px, dopuszczalna jest też zamiana proporcji, co daje maksymalną rozdzielczość 1200x1920px.
  Liczba klatek na sekundę nie może przekraczać 40, a maksymalny dopuszczalny bitrate wynosi 25 Mbps.
  TikTok – 9:16
 4. Stwórz transkrypcje z wideo – przepisz go w ramach artykułu typu Long Form.
 5. Stwórz kilka krótszych form tekstowych – Parafrazuj zagadnienia i opublikuj je jako artykuł na LinkedIN, blogu firmowym lub zapleczu SEO – linkując do Twojej strony.
 6. Recyklinguj treści – Miksuj treści i łącz je z innymi by stworzyć nową unikalną formę.

Zastosowanie Huraganu treści

Dzięki tego typu zabiegom, możesz w krótkim czasie wygenerować duże ilości jakościowego contentu. Do wykorzystania w ramach

Social Media Marketingu, budowania SEO, Reklam wizerunkowych, Social Proof Twojej marki. Dlatego warto z niego korzystać jak najczęściej jest to możliwe.

Zapytanie ofertowe bezpłatne

Wypełnij formularz i podaj jak najwięcej szczegółów dotyczących zlecenia, abyśmy mogli realnie ocenić koszta i czas realizacji zlecenia.

  Akceptuję regulamin i zaznaczam wszystkie zgody.Rozwiń


  Mateusz

  Ekspert ds. marketingu

  +48 725 129 862

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Teraz Twoja kolej!

  Szukasz partnera, który zrealizuje projekt dla Twojej firmy.

  Zostaw nam swoje dane kontaktowe a nasz przedstawiciel skontaktuje się z tobą!

  Zobacz portfolio

  Świat skutecznej reklamy.

  Witaj w świecie agencji reklamowej ROXart, w którym skuteczne reklamy są najważniejsze. Reklama jest dla nas czymś więcej niż pracą, poświęcamy się jej bez reszty. Fascynuje nas fakt, że dobrze dobrane kolory i słowa potrafią potęgować sprzedaż. Nie pracujemy pięć dni w tygodniu po osiem godzin, w sumie nie pracujemy w ogóle. Tego czym się zajmujemy nie możemy nazwać pracą, jest to coś tak naturalnego jak oddychanie – nie myślimy działamy! Dlatego powierzając w nasze ręce tak istotną cześć swojego biznesu jaką jest niewątpliwie reklama możesz być spokojny, Twoje zlecenie trafiło do pasjonatów, którzy nie pozwolą Ci się zawieść. Techniki reklamy są niczym kolory farb w palecie malarza, używając jednego koloru ciężko jest namalować pejzaż. Aby przeprowadzić skuteczną akcję promocyjną musimy połączyć ze sobą dostępne metody reklamy i promocji. Niezależnie od tego czy sprzedajesz buty, wędliny czy samochody my wiemy jak zwiększyć Twoje udziały na rynku. Reklama w Internecie, prasie czy na bilbordach może być skuteczniejsza niż Ci się wydaje! Jednak żeby tak było, wszystko wcześniej musi zostać przemyślane i dokładnie zaplanowane. Nie ma ludzi na których reklamy nie działają, są tylko tacy, którzy tak sądzą. Wykorzystaj to! Skontaktuj się z naszą rzeszowską agencją reklamową i zobacz ile do tej pory straciłeś. Czas biegnie szybko, konkurencja nie śpi! Nie zastanawiaj się dłużej – zacznij wygrywać w wyścigu z konkurencją.

  Rzeszów to idealne miejsce dla Agencji reklamowej.

  Rzeszów to miasto innowacji i rozwoju. Stolica Podkarpacia nieustannie się rozwija, codziennie powstają tu nowe firmy, a duże przedsiębiorstwa otwierają swoje filie. Agencja reklamowa w Rzeszowie ma przed sobą ogromne możliwości rozwoju. Dlatego jest to miejsce dla nas! Zrealizowaliśmy już kilkadziesiąt kampanii reklamowych dla firm z naszego miasta, wiele reklam wykonanych przez nas zdobi rzeszowskie budynki i drogi. Wykonujemy reklamy standardowe (wydruki wielkoformatowe, reklamy świetlne, poligrafię itp.), reklamy internetowe (strony www, landing pages, grafikę displayową) oraz całe kampanie łączące ze sobą wszystkie dostępne media. Jesteśmy w posiadaniu dużego budynku, w którym znajdują się nasze biura, studio fotograficzne, pracownia oraz garaż w którym aplikowane są folie na samochody. Z chęcią przyjmujemy klientów w naszej siedzibie, omawiając szczegóły współpracy przy aromatycznej kawie. Najważniejszy jest dla nas komfort naszych klientów, dlatego jesteśmy elastyczni. To Ty wybierasz preferowany rodzaj kontaktu z nami, może to być mail, telefon, wizyta w naszej lub Twojej siedzibie – niezależnie czy mieści się ona w Rzeszowie czy w innym mieście Polski. Zapraszamy do współpracy!