Logotyp Agencji WorkFlow Media
8 narzędzi AI do projektowania prezentacji

8 narzędzi AI do projektowania prezentacji

Czy zauważyłeś, że spędzasz godziny na tworzeniu prezentacji, którą przedstawisz w kilka minut? Każdy, kto musi przygotować prezentację, wie, że mógłby wykorzystać swój cenny czas zdecydowanie efektywniej niż na projektowaniu i organizowaniu slajdów prezentacji. Na szczęście z pomocą przychodzą nam narzędzi do tworzenia prezentacji z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. Jeśli nie wiesz, które narzędzia są wartę Twojej uwagi, przedstawiamy osiem narzędzi lub aplikacji, które możesz wykorzystać przy tworzeniu swojej następnej prezentacji.

Jak narzędzia do tworzenia prezentacji AI mogą Ci pomóc:

 • Szybkie tworzenie projektów poprzez wprowadzanie poleceń w ramach platformy zamiast projektowania tekstów czy layoutu samodzielnie
 • Szybka poprawa designu i zachowanie zgodności z branbookiem firmy poprzez dodanie: marki, logo, kolorów i czcionki.
 • Współpraca zespołowa na jednej platformie, aby jeszcze bardziej ulepszyć prezentację przed ważnym dniem (jak np w Google Slides, czy Office360)
 • Integracja tych narzędzi do tworzenia prezentacji z aplikacjami w miejscu pracy, takimi jak Slack i Microsoft Teams
 • Poprawianie lub modyfikowanie elementów przez sztuczną inteligencję, gdy dodajesz lub usuwasz elementy z dowolnego slajdu
 • Uporządkowywanie slajdów przez sztuczną inteligencję, aby pomóc Ci opowiedzieć historię
 • Wbudowane szablony i dostęp do bibliotek obrazów i filmów, aby Twoja prezentacja była bardziej atrakcyjna.
 • Generowanie obrazków poprzez AI, które będą zgodne z treścią i jednocześnie „wolne od praw autorskich”.

Skoro już znasz benefity, na pewno chciałbyś poznać również narzędzia, dzięki którym poprawisz efektywność swoich działań. W poniższej liście przedstawiamy osiem narzędzi AI, które pomogą Ci szybko i łatwo stworzyć niezapomniane prezentacje.

#1 Tome

Tome.app to najciekawszy projekt, który potrafi w 100% przygotować samodzielnie prezentacje. Możemy do niego pisać w różnych językach, lecz docelowo tworzy slajdy w języku angielskim. By to zmienić wystarczy napisać w ramach zapytania język docelowy slajdu czy prezentacji. Narzędzie na ten moment robi generyczne prezentacje bez szczegółow ale na pewno ułatwi Ci pracę w dużym stopniu.

Wykorzystanie AI odbywa się na zasadzie kredytów, które kupujesz lub otrzymujesz, dlatego to jest jedyny link afiliacyjny w ramach artykułu, bo daje bonus Tobie. Rejestrując się z tego linka dostaniecie dodatkowe 50 kredytów do wykorzystania: Tome.App Rejestracja z dodatkowymi kredytami

Cennik:

Projekt jest obecnie w fazie beta i nie mają oferty.

#2 Beautiful.AI

Strona główna beautiful.ai

Beautiful.AI to jedno z narzędzi do tworzenia prezentacji opartych na sztucznej inteligencji. Jego główną zaletą jest to, że pozwala znacznie skrócić czas potrzebny na stworzenie prezentacji, ponieważ nie trzeba ręcznie edytować i dostosowywać elementów. Ponadto, jego AI jest intuicyjne i pomaga przewidzieć następny krok. Co więcej, AI tego narzędzia pozwala uczynić prezentowane dane bardziej czytelnymi i przyjemnymi dla oka dla odbiorców lub interesariuszy.

Beautiful.AI umożliwia również współpracę, dzięki czemu członkowie zespołu mogą komentować slajdy bez potrzeby korzystania z aplikacji do czatowania lub wysyłania e-maili.

Oto niektóre z jego przydatnych funkcji:

 • Dostęp do szablonów, biblioteki slajdów oraz milionów zdjęć i filmów do użycia w prezentacji
 • Dostosowywalne motywy
 • Narration głosowa
 • Udostępnianie i współpraca
 • Integracje z Slack, Monday.com, Dropbox i Powerpoint

Cennik:

 • Pro – 12 USD/miesiąc (opłata roczna)
 • Team – 40 USD/użytkownik/miesiąc (opłata roczna)
 • Enterprise – zapoznaj się z ofertą (demo)

#3 Designs.AI

Strona główna design.ai

Designs.AI to więcej niż tylko oprogramowanie do projektowania graficznego z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. Może również pomóc użytkownikom tworzyć filmy, przemówienia i prezentacje. Użytkownicy mogą tworzyć prezentacje z wykorzystaniem sztucznej inteligencji za pomocą funkcji Designmaker.

Z Designs.AI wystarczy, że wprowadzisz swój tekst do ich narzędzia, a ich sztuczna inteligencja może wygenerować już po chwili różne projekty dostosowane do Twojego contentu. Ponadto, może ułatwić modyfikacje i edycje dzięki łatwej zmianie rozmiarów. Co więcej masz dostęp do milionów zasobów projektów i filmów, które możesz wykorzystać w swojej prezentacji.

 • Wprowadzenie tekstu do narzędzia i wygenerowanie różnych projektów przez sztuczną inteligencję
 • Proste modyfikacje i edycje za pomocą narzędzia do zmiany rozmiaru projektu
 • Dostęp do milionów zasobów projektów i filmów do wykorzystania w prezentacji

Cennik:

Podstawowy – 29 dolarów miesięcznie

Pro – 69 dolarów miesięcznie

Enterprise – brak danych / Umów spotkanie

#4 Presentations.AI

Strona Główna presentations.ai

Presentations.AI jest jednym z najlepszych narzędzi do tworzenia prezentacji z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. Możesz spodziewać się dobrze zaprojektowanych szablonów prezentacji oraz pomocy sztucznej inteligencji podczas dodawania różnych elementów do slajdów.

Presentations.AI jest idealne dla osób, które przygotowują wiele prezentacji. Chociaż ich plan podstawowy zapewnia podstawy, takie jak funkcje współpracy, integracje i nieograniczoną liczbę prezentacji, ich plan Pro zapewni Ci dużo więcej:

 • Dobrze zaprojektowane szablony prezentacji
 • Pomoc sztucznej inteligencji podczas dodawania elementów do slajdów
 • Plan podstawowy z funkcjami współpracy, integracjami i nieograniczoną liczbą prezentacji
 • Plan Pro z dostępem do premiumowych szablonów, niestandardowymi kolorami i czcionkami, historią poprawek i narzędziami eksportu oraz możliwością współpracy za pomocą filmów.

Cennik:

Podstawowy – 10 dolarów miesięcznie
Pro – 25 dolarów miesięcznie
Gold – skontaktuj się z działem sprzedaży

#5 Deck Robot

Masz szkic prezentacji PowerPoint, ale nie chcesz poświęcać na to dużo czasu, aby upiększyć go? Deck Robot jest tu, aby uratować Twoją prezentację za pomocą sztucznej inteligencji. Dzięki Deck Robot możesz przesłać szkic prezentacji PowerPoint, a oni uporządkują i dostosują go do Twoich preferencji przed ważną prezentacją. Poza tym mogą również zmienić projekt Twojej starej prezentacji PowerPoint zgodnie z nowymi kolorami, czcionkami i innymi zasobami marki.

Cennik:

Jeśli jesteś zainteresowany subskrypcją Deck Robot, musisz najpierw umówić się na demo z nimi.
Na moment pisania materiału, jeszcze nie mieliśmy okazji porozmawiać.

#6 Slidebean

Slidebean to kolejne narzędzie do tworzenia prezentacji z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, idealne dla tych, którzy potrzebują lepiej wyglądających prezentacji pitch decks i innych prezentacji biznesowych. Chociaż możesz stworzyć własną prezentację lub skorzystać z ich usługi projektowania prezentacji, Slidebean ma opcję „Uporządkowanie z AI”, która daje różne alternatywy projektów.

Cennik:

Podstawowy – bezpłatny

All Access – 29 dolarów miesięcznie

#7 Pitch

Pitch to jedno z najpopularniejszych narzędzi do tworzenia prezentacji na rynku. Możesz tworzyć prezentacje od podstaw lub korzystać z dobrze zaprojektowanych szablonów dla swojej nowej prezentacji. Funkcja sztucznej inteligencji jest ograniczona do edycji i kadrowania (dlatego w zestawieniu wylądował na 6 pozycji), dając użytkownikowi pełną kontrolę nad większością funkcji w narzędziu do tworzenia prezentacji.

Cennik:

Podstawowy – bezpłatny

Pro – 8 dolarów miesięcznie

Enterprise – skontaktuj się z działem sprzedaży

#8 Venngage

Venngage to narzędzie do tworzenia infografik, które jest szeroko znane na rynku. Jednak Venngage posiada również funkcję „Design AI” do tworzenia innych projektów w oprogramowaniu. To narzędzie z wykorzystaniem sztucznej inteligencji pomaga zespołom sprzedaży, marketerom i profesjonalistom tworzyć slajdy w mgnieniu oka. Wystarczy, że wprowadzisz swój tekst do pola tekstowego, a Venngage wygeneruje dla Ciebie różne projekty do wyboru. Możesz również dostosować slajdy do swoich kolorów marki, aby zapewnić spójność.

Cennik:

Bezpłatny

Premium – 19 dolarów miesięcznie

Business – 49 dolarów miesięcznie

Enterprise – od 499 dolarów miesięcznie

Podsumowanie

W tym artykule przedstawiono siedem narzędzi do tworzenia prezentacji z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, takich jak Designs.AI, Presentations.AI, Kroma.AI, Deck Robot, Slidebean, Pitch, Venngage. Każde z tych narzędzi ma swoje własne unikalne funkcje i ceny, a wiele z nich oferuje różne opcje, takie jak dostosowywanie do swoich kolorów marki, dostęp do bibliotek obrazów i filmów oraz możliwość współpracy zespołowej. Te narzędzia pomogą Ci szybko i skutecznie stworzyć profesjonalne prezentacje, zaoszczędzając czas i zmniejszając stres związany z ich tworzeniem.

Mateusz Strzałkowski
Mateusz Strzałkowski
CEO at WorkFlow Media
mstrzalkowski.pl

Jestem doświadczonym Growth Hackerem, z pojawieniem się w publikacjach Harvard Business Review i MIT Sloan na koncie. Moje doświadczenie pozwala mi zarządzać milionowymi wydatkami na reklamę i pomagać firmom zwiększyć przychody z 0 do kilkunastu milionów złotych. Robię to poprzez Social Selling i kanały Digital Marketing, takie jak Facebook Ads, GoogleAds, SEO, Linkedin Automation&Ads oraz silną analizę ruchu. Szkolę sprzedawców w wykorzystywaniu Linkedin'a do generowania sprzedaży. Moje doświadczenie zdobywałem w największych domach mediowych oraz w swojej własnej agencji, gdzie obsługiwałem największe światowe marki, takie jak Volkswagen, Sony, Intel, Google, HBO, Sage, WP, Play, Dell, Orange i wiele innych. Chętnie opowiem o najlepszych praktykach, jakie udało mi się wypracować.

Related Posts
Leave a Reply