Logotyp Agencji WorkFlow Media
Wprowadzenie do Performance Max

Wprowadzenie do Performance Max

Performance Max to rozwiązanie od Google, które pozwala na zwiększenie skuteczności reklam w Google Ads poprzez automatyzację procesu optymalizacji kampanii.

Co to jest Performance Max

Performance Max to usługa, która umożliwia automatyzację optymalizacji kampanii reklamowych, tak aby osiągać jak najlepsze wyniki. Dzięki tej usłudze, Google automatycznie dostosowuje budżet, słowa kluczowe, grupy reklam i inne elementy kampanii w celu uzyskania jak najlepszych wyników. Performance Max jest dostępny dla kampanii reklamowych na różne platformy, w tym w wyszukiwarce Google, YouTube, Display i aplikacjach mobilnych.

Dlaczego Performance Max jest skuteczne

Performance Max jest skuteczne, ponieważ umożliwia automatyczną optymalizację kampanii reklamowych, dzięki czemu można osiągać lepsze wyniki. Google dokonuje ciągłych zmian w algorytmach, aby zapewnić jak najlepsze wyniki reklam, a Performance Max pozwala na dostosowywanie kampanii do tych zmian w sposób automatyczny.

Mateusz Strzałkowski
Mateusz Strzałkowski
CEO at WorkFlow Media
mstrzalkowski.pl

Jestem doświadczonym Growth Hackerem, z pojawieniem się w publikacjach Harvard Business Review i MIT Sloan na koncie. Moje doświadczenie pozwala mi zarządzać milionowymi wydatkami na reklamę i pomagać firmom zwiększyć przychody z 0 do kilkunastu milionów złotych. Robię to poprzez Social Selling i kanały Digital Marketing, takie jak Facebook Ads, GoogleAds, SEO, Linkedin Automation&Ads oraz silną analizę ruchu. Szkolę sprzedawców w wykorzystywaniu Linkedin'a do generowania sprzedaży. Moje doświadczenie zdobywałem w największych domach mediowych oraz w swojej własnej agencji, gdzie obsługiwałem największe światowe marki, takie jak Volkswagen, Sony, Intel, Google, HBO, Sage, WP, Play, Dell, Orange i wiele innych. Chętnie opowiem o najlepszych praktykach, jakie udało mi się wypracować.

Related Posts
Leave a Reply