Agencja Reklamowa Warszawa
ul. Łodygowa 11/62, 03-687 Warszawa biuro@workflowmedia.pl +48 725 129 862
Instagram
ul. Łodygowa 11/62, 03-687 Warszawa biuro@workflowmedia.pl +48 725 129 862

Jak zarządzać zmianą?

30 września, 2021 zmiany

Jak przygotować firmę na zmiany?

Reakcja oraz zarządzanie zmianą należy do jednych z najtrudniejszych wyzwań jakie stoją przed każdym przedsiębiorstwem. Zmian nie da się uniknąć, ale to w jaki sposób do nich podchodzimy może na trwałe zmienić organizacje. Redefiniowanie celów strategicznych oraz strukturalnych zarządzanym przedsiębiorstwem może okazać się fundamentem budowania konkurencyjności. Mądre zarządzanie jest kluczowe i do tego zadania potrzeba wykwalifikowanych liderów. Dla lepszych efektów warto zainwestować w profesjonalne przygotowanie. W nowoczesnym biznesie, który jest nieprzewidywalny i niestały przewidywanie jest podstawą płynnego rozwiązywania trudności. Zdolność ta jest podstawą kompetencji biznesowych. Zmiana może trwać dłużej niż zakładaliśmy, nie spełniać pierwotnych założeń, wiązać się z większymi kosztami niż planowaliśmy. Chcąc zachować zimną krew trzeba być przygotowanym na każdy scenariusz. Menagerowie często zbyt pochopnie podejmują decyzje, mądrzy menagerowie wiedzą, że jest to błąd, za który mogą zapłacić. Nawet najbardziej ambitne plany nic nie znaczą jeśli nie wcielimy ich w życie.

Jak podjąć decyzję?

Zarówno kadra zarządzająca jak i pracownicy mają swoje przyzwyczajenia, które sprawiają, że niechętnie podejmują odważne decyzje. Ważne jest, aby poznać etapy w jakich przebiega proces zmiany:

 • odmrażanie – na tym etapie niezbędna jest akceptacja,
 • zmieniania – na tym etapie istotne są pomysły,
 • zamrażania – w tej fazie następuje normalizacja

Aktualne zmiany w prawie dla biznesu

Zmiany bardzo często wiążą się z ryzykiem. Szczególnie w biznesie, gdzie każdy nieprzewidzialny ruch może być okupiony stratą finansową. Ale nie musi. Zmiana dla każdego przedsiębiorstwa jest momentem nieuniknionym, warto więc potraktować ją jako motywacje i szanse na rozwój. Jeśli firmy mają korzystać na zmianach muszą z myśleć długofalowo. Wielu ekspertów od prawa gospodarczego jest zgodnych co do tego, że zmiana regulacji w prawie podatkowym oraz wprowadzenie ułatwień dla przedsiębiorców są kluczowe dla konsekwentnego wzrostu gospodarczego. Od 1 lutego 2020 roku w życie weszła nowelizacja ustawy o „Małym ZUSIE Plus”. Ma to być znaczne obniżenie kosztów składek na ubezpieczenie społeczne. Skorzystają na tym małe firmy, które w ubiegłym roku nie przekroczyły przychodu 67,5 tysiąca złotych. Należy mieć świadomość, że mniejsze składki do ZUS to mniejsze świadczenia emerytalne w przyszłości. Bo dokonanie właściwego wyboru, jest inwestycją na przyszłość. 

Zapytanie ofertowe bezpłatne

Wypełnij formularz i podaj jak najwięcej szczegółów dotyczących zlecenia, abyśmy mogli realnie ocenić koszta i czas realizacji zlecenia.

  Akceptuję regulamin i zaznaczam wszystkie zgody.Rozwiń


  Mateusz

  Ekspert ds. marketingu

  +48 725 129 862

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Teraz Twoja kolej!

  Szukasz partnera, który zrealizuje projekt dla Twojej firmy.

  Zostaw nam swoje dane kontaktowe a nasz przedstawiciel skontaktuje się z tobą!

  Zobacz portfolio

  Świat skutecznej reklamy.

  Witaj w świecie agencji reklamowej ROXart, w którym skuteczne reklamy są najważniejsze. Reklama jest dla nas czymś więcej niż pracą, poświęcamy się jej bez reszty. Fascynuje nas fakt, że dobrze dobrane kolory i słowa potrafią potęgować sprzedaż. Nie pracujemy pięć dni w tygodniu po osiem godzin, w sumie nie pracujemy w ogóle. Tego czym się zajmujemy nie możemy nazwać pracą, jest to coś tak naturalnego jak oddychanie – nie myślimy działamy! Dlatego powierzając w nasze ręce tak istotną cześć swojego biznesu jaką jest niewątpliwie reklama możesz być spokojny, Twoje zlecenie trafiło do pasjonatów, którzy nie pozwolą Ci się zawieść. Techniki reklamy są niczym kolory farb w palecie malarza, używając jednego koloru ciężko jest namalować pejzaż. Aby przeprowadzić skuteczną akcję promocyjną musimy połączyć ze sobą dostępne metody reklamy i promocji. Niezależnie od tego czy sprzedajesz buty, wędliny czy samochody my wiemy jak zwiększyć Twoje udziały na rynku. Reklama w Internecie, prasie czy na bilbordach może być skuteczniejsza niż Ci się wydaje! Jednak żeby tak było, wszystko wcześniej musi zostać przemyślane i dokładnie zaplanowane. Nie ma ludzi na których reklamy nie działają, są tylko tacy, którzy tak sądzą. Wykorzystaj to! Skontaktuj się z naszą rzeszowską agencją reklamową i zobacz ile do tej pory straciłeś. Czas biegnie szybko, konkurencja nie śpi! Nie zastanawiaj się dłużej – zacznij wygrywać w wyścigu z konkurencją.

  Rzeszów to idealne miejsce dla Agencji reklamowej.

  Rzeszów to miasto innowacji i rozwoju. Stolica Podkarpacia nieustannie się rozwija, codziennie powstają tu nowe firmy, a duże przedsiębiorstwa otwierają swoje filie. Agencja reklamowa w Rzeszowie ma przed sobą ogromne możliwości rozwoju. Dlatego jest to miejsce dla nas! Zrealizowaliśmy już kilkadziesiąt kampanii reklamowych dla firm z naszego miasta, wiele reklam wykonanych przez nas zdobi rzeszowskie budynki i drogi. Wykonujemy reklamy standardowe (wydruki wielkoformatowe, reklamy świetlne, poligrafię itp.), reklamy internetowe (strony www, landing pages, grafikę displayową) oraz całe kampanie łączące ze sobą wszystkie dostępne media. Jesteśmy w posiadaniu dużego budynku, w którym znajdują się nasze biura, studio fotograficzne, pracownia oraz garaż w którym aplikowane są folie na samochody. Z chęcią przyjmujemy klientów w naszej siedzibie, omawiając szczegóły współpracy przy aromatycznej kawie. Najważniejszy jest dla nas komfort naszych klientów, dlatego jesteśmy elastyczni. To Ty wybierasz preferowany rodzaj kontaktu z nami, może to być mail, telefon, wizyta w naszej lub Twojej siedzibie – niezależnie czy mieści się ona w Rzeszowie czy w innym mieście Polski. Zapraszamy do współpracy!