Agencja Reklamowa Warszawa
ul. Łodygowa 11/62, 03-687 Warszawa biuro@workflowmedia.pl +48 725 129 862
Instagram
ul. Łodygowa 11/62, 03-687 Warszawa biuro@workflowmedia.pl +48 725 129 862

TIKTOK ADS – zwiększenie sprzedaży i ruchu na stronie

20 lipca, 2021 Jak dzięki TikTok zwiększyć sprzedaż i ruch na swojej stronie

Tiktok to jedna z najpopularniejszych aplikacji mobilnych. Polega ona na dodawaniu przez użytkowników filmików, które trwałą maksymalnie 3 minuty. Aplikacja ta jest bardzo dobrym pozyskiwaniem młodszych klientów. 80% użytkowników ma między 13 a 21 lat. Dlaczego i w jaki sposób można dzięki TikTokowi zwiększyć sprzedaż oraz ruch na stronie? Czytaj dalej!

Reklama na TikToku

Platforma ta jest bardzo dobrą platformą do reklam. TikTik ma na celu inspirowanie młodych ludzi do bycia kreatywnym. W tej konwencji prowadź kampanię promocyjną marki.

Poprzez TikTok Ads Manager marki otrzymują możliwości reklamowe. Są to między innymi: realizowanie celów firmy, precyzyjne targetowanie, atrakcyjne formaty kreowania przekazu…

Reklama na TikTok pozwoli Ci dotrzeć do milionów użytkowników. Pamiętaj o zachowaniu w reklamie standardów Tiktoka. Krótko, kolorowo, rzucająco się w oczy, najważniejsze informację i najlepiej jakiś chwytliwy slogan. Te chwyty definiują najlepszą reklamę w tej platformie.

Cel kampanii na TikTok

TikTok Ads Manager udostępnia firmom cztery cele reklamowe w ramach trzech kategorii. Kampanię reklamową na TikToku realizujemy na podstawie wybranego przez Twoją firmę celu:

 • Zasięg – umożliwia wyświetlanie reklamy maksymalnej liczbie osób z grupy docelowej w dopasowanej przez firmę częstotliwości oraz zwiększanie świadomości o produkcie.
 • Ruch – daje możliwość kierowania użytkowników do wybranej strony internetowej lub aplikacji oraz prezentowanie reklamy osobom, które już korzystają z aplikacji.
 • Instalacja aplikacji – zachęcają do pobrania aplikacji przez bezpośrednie połączenie jej ze stroną w sklepie z aplikacjami.
 • Konwersja

Obsłucha TikTok Ads

TikTok ma swoje etapy promocji, które są ustrukturyzowane w następujący sposób:

 1. kampania – na tym etapie wybieramy cele, ustawiamy budżet (dzienny, całkowity) i tworzymy grupę reklam,
 2. grupa reklam – wybieramy miejsce docelowe, konfigurujemy budżet i harmonogram, ustawiamy grupę docelową, cele optymalizacji i metodę określania stawek, a następnie przechodzimy do tworzenia reklam;
 3. reklama – przesyłamy treści (zdjęcia lub firmy), dodajemy tekst i przyciski CTA, korzystamy z narzędzia do tworzenia filmów.

Zalety TikTok Ads

Wiemy już, że reklama na TikTok buduje rozpoznawalność firmy, sprzedaje, angażuje tworząc relację z użytkownikami.  Pozwala na uzyskanie przewagi nad konkurencją, której być może nie ma na TikToku. Zalet jest znacznie więcej. Oto inne korzyści, jakie daje reklama marki na tej platformie społecznościowej:

 • Zasięg – może być lokalny i globalny, nie musisz ograniczać się do miejsca w którym sprzedajesz;
 • Pomiar skuteczności – poprzez TikTok Pixel jesteś w stanie monitorować skuteczność kampanii i optymalizować wyświetlanie reklam;
 • Targetowanie – otrzymujemy możliwość tworzenia bazy odbiorców na podstawie zachowań, zainteresowań, demografii i urządzeń oraz konstruowania niestandardowych grup odbiorców;
 • Współpraca z influencerami
 • Śledzenie konwersji – możesz wybierać zdarzenia i mierzyć konwersję na podstawie wybranej czynności użytkownika.
 • Metody rozliczania – TikTok udostępniania cztery metody rozliczania kampanii i zapewne dwie opcje budżetu: dzienny i całkowity
 • Miejsce docelowe – reklama w zależności od formatu pojawia się w wybranej przestrzeni TikToka, czyli na kanałach BuzzVideo TopBuzz, BuzzVideo, News Republic, Babe czy na stronie „Dla Ciebie”,
 • Formaty i szablony – pozwalają zaprezentować produkty, wydarzenia i markę w dowolny sposób.

Zapytanie ofertowe bezpłatne

Wypełnij formularz i podaj jak najwięcej szczegółów dotyczących zlecenia, abyśmy mogli realnie ocenić koszta i czas realizacji zlecenia.

  Akceptuję regulamin i zaznaczam wszystkie zgody.Rozwiń


  Mateusz

  Ekspert ds. marketingu

  +48 725 129 862

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Teraz Twoja kolej!

  Szukasz partnera, który zrealizuje projekt dla Twojej firmy.

  Zostaw nam swoje dane kontaktowe a nasz przedstawiciel skontaktuje się z tobą!

  Zobacz portfolio

  Świat skutecznej reklamy.

  Witaj w świecie agencji reklamowej ROXart, w którym skuteczne reklamy są najważniejsze. Reklama jest dla nas czymś więcej niż pracą, poświęcamy się jej bez reszty. Fascynuje nas fakt, że dobrze dobrane kolory i słowa potrafią potęgować sprzedaż. Nie pracujemy pięć dni w tygodniu po osiem godzin, w sumie nie pracujemy w ogóle. Tego czym się zajmujemy nie możemy nazwać pracą, jest to coś tak naturalnego jak oddychanie – nie myślimy działamy! Dlatego powierzając w nasze ręce tak istotną cześć swojego biznesu jaką jest niewątpliwie reklama możesz być spokojny, Twoje zlecenie trafiło do pasjonatów, którzy nie pozwolą Ci się zawieść. Techniki reklamy są niczym kolory farb w palecie malarza, używając jednego koloru ciężko jest namalować pejzaż. Aby przeprowadzić skuteczną akcję promocyjną musimy połączyć ze sobą dostępne metody reklamy i promocji. Niezależnie od tego czy sprzedajesz buty, wędliny czy samochody my wiemy jak zwiększyć Twoje udziały na rynku. Reklama w Internecie, prasie czy na bilbordach może być skuteczniejsza niż Ci się wydaje! Jednak żeby tak było, wszystko wcześniej musi zostać przemyślane i dokładnie zaplanowane. Nie ma ludzi na których reklamy nie działają, są tylko tacy, którzy tak sądzą. Wykorzystaj to! Skontaktuj się z naszą rzeszowską agencją reklamową i zobacz ile do tej pory straciłeś. Czas biegnie szybko, konkurencja nie śpi! Nie zastanawiaj się dłużej – zacznij wygrywać w wyścigu z konkurencją.

  Rzeszów to idealne miejsce dla Agencji reklamowej.

  Rzeszów to miasto innowacji i rozwoju. Stolica Podkarpacia nieustannie się rozwija, codziennie powstają tu nowe firmy, a duże przedsiębiorstwa otwierają swoje filie. Agencja reklamowa w Rzeszowie ma przed sobą ogromne możliwości rozwoju. Dlatego jest to miejsce dla nas! Zrealizowaliśmy już kilkadziesiąt kampanii reklamowych dla firm z naszego miasta, wiele reklam wykonanych przez nas zdobi rzeszowskie budynki i drogi. Wykonujemy reklamy standardowe (wydruki wielkoformatowe, reklamy świetlne, poligrafię itp.), reklamy internetowe (strony www, landing pages, grafikę displayową) oraz całe kampanie łączące ze sobą wszystkie dostępne media. Jesteśmy w posiadaniu dużego budynku, w którym znajdują się nasze biura, studio fotograficzne, pracownia oraz garaż w którym aplikowane są folie na samochody. Z chęcią przyjmujemy klientów w naszej siedzibie, omawiając szczegóły współpracy przy aromatycznej kawie. Najważniejszy jest dla nas komfort naszych klientów, dlatego jesteśmy elastyczni. To Ty wybierasz preferowany rodzaj kontaktu z nami, może to być mail, telefon, wizyta w naszej lub Twojej siedzibie – niezależnie czy mieści się ona w Rzeszowie czy w innym mieście Polski. Zapraszamy do współpracy!