Agencja Reklamowa Warszawa
ul. Łodygowa 11/62, 03-687 Warszawa biuro@workflowmedia.pl +48 725 129 862
Instagram
ul. Łodygowa 11/62, 03-687 Warszawa biuro@workflowmedia.pl +48 725 129 862

Co to jest SaaS i jak może pomóc?

23 września, 2021 SaaS

Rozwiązania SaaS nadal oferują realne opcje oprogramowania dla wielu firm do tradycyjnych instalacji lokalnych.

Co to jest SaaS?

SaaS to metoda dostarczania oprogramowania, która umożliwia dostęp do danych z dowolnego urządzenia podłączonego do Internetu i przeglądarki internetowej. W tym modelu internetowym dostawcy oprogramowania hostują i utrzymują serwery, bazy danych i kod, które tworzą aplikację. Jest to znaczące odejście od modelu dostarczania oprogramowania na miejscu. Po pierwsze, firmy nie muszą inwestować w rozległy sprzęt do hostowania oprogramowania, co z kolei pozwala kupującym na outsourcing większości obowiązków IT zwykle wymaganych do rozwiązywania problemów i konserwacji oprogramowania.

Czy można personalizować oprogramowanie SaaS?

Gdy pojawiły się aplikacje SaaS, możliwości dopasowania ich o zmiany parametrów były bardzo ograniczone. Każdy użytkownik otrzymał to samo rozwiązanie i musiał dostosować swoje procesy biznesowe do posiadanego oprogramowania. Obecnie dostosowywanie tych systemów staje się coraz łatwiejsze i powszechniejsze. Kupujący mogą dostosować interfejs użytkownika, aby zmienić wygląd i działanie programu, a także zmodyfikować określone obszary, takie jak pola danych, aby zmienić wyświetlane dane. Kilka funkcji procesów biznesowych można również dowolnie wyłączać i włączać. Jednak możliwość dostosowywania tego oprogramowania wciąż nie jest tym, czym jest w przypadku rozwiązań lokalnych. W miarę dojrzewania rynku SaaS producenci oprogramowania inwestują więcej w rozwój.

Czy moje dane są bezpieczne?

Jest to jeden z największych punktów spornych dla firm rozważających wdrożenie SaaS. Bezpieczeństwo jest aspektem o kluczowym znaczeniu dla firmy, szczególnie w przypadku firm posiadających duże zbiory danych. Jednak obecnie, gdy bankowość internetowa i systemy płac internetowych stają się normą, kwestia bezpieczeństwa budzi coraz mniejsze obawy. Niewiele rzeczy jest ważniejszych niż nasze konta bankowe, a mimo tego większość z nas czuje się bezpiecznie, umieszczając te informacje w chmurze.

W rzeczywistości bezpieczeństwo danych jest niezależne od tego, czy serwer znajduje się tuż obok ciebie, czy w innym mieście. Dostawcy SaaS są w stanie zainwestować znacznie więcej w bezpieczeństwo, kopie zapasowe i konserwację niż jakiekolwiek małe lub średnie przedsiębiorstwo. Z tego powodu w systemie internetowym zwykle stosuje się więcej środków bezpieczeństwa niż w systemie lokalnym. Ponadto większość dostawców SaaS przechodzi rygorystyczne procedury bezpieczeństwa.  

Zapytanie ofertowe bezpłatne

Wypełnij formularz i podaj jak najwięcej szczegółów dotyczących zlecenia, abyśmy mogli realnie ocenić koszta i czas realizacji zlecenia.

  Akceptuję regulamin i zaznaczam wszystkie zgody.Rozwiń


  Mateusz

  Ekspert ds. marketingu

  +48 725 129 862

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Teraz Twoja kolej!

  Szukasz partnera, który zrealizuje projekt dla Twojej firmy.

  Zostaw nam swoje dane kontaktowe a nasz przedstawiciel skontaktuje się z tobą!

  Zobacz portfolio

  Świat skutecznej reklamy.

  Witaj w świecie agencji reklamowej ROXart, w którym skuteczne reklamy są najważniejsze. Reklama jest dla nas czymś więcej niż pracą, poświęcamy się jej bez reszty. Fascynuje nas fakt, że dobrze dobrane kolory i słowa potrafią potęgować sprzedaż. Nie pracujemy pięć dni w tygodniu po osiem godzin, w sumie nie pracujemy w ogóle. Tego czym się zajmujemy nie możemy nazwać pracą, jest to coś tak naturalnego jak oddychanie – nie myślimy działamy! Dlatego powierzając w nasze ręce tak istotną cześć swojego biznesu jaką jest niewątpliwie reklama możesz być spokojny, Twoje zlecenie trafiło do pasjonatów, którzy nie pozwolą Ci się zawieść. Techniki reklamy są niczym kolory farb w palecie malarza, używając jednego koloru ciężko jest namalować pejzaż. Aby przeprowadzić skuteczną akcję promocyjną musimy połączyć ze sobą dostępne metody reklamy i promocji. Niezależnie od tego czy sprzedajesz buty, wędliny czy samochody my wiemy jak zwiększyć Twoje udziały na rynku. Reklama w Internecie, prasie czy na bilbordach może być skuteczniejsza niż Ci się wydaje! Jednak żeby tak było, wszystko wcześniej musi zostać przemyślane i dokładnie zaplanowane. Nie ma ludzi na których reklamy nie działają, są tylko tacy, którzy tak sądzą. Wykorzystaj to! Skontaktuj się z naszą rzeszowską agencją reklamową i zobacz ile do tej pory straciłeś. Czas biegnie szybko, konkurencja nie śpi! Nie zastanawiaj się dłużej – zacznij wygrywać w wyścigu z konkurencją.

  Rzeszów to idealne miejsce dla Agencji reklamowej.

  Rzeszów to miasto innowacji i rozwoju. Stolica Podkarpacia nieustannie się rozwija, codziennie powstają tu nowe firmy, a duże przedsiębiorstwa otwierają swoje filie. Agencja reklamowa w Rzeszowie ma przed sobą ogromne możliwości rozwoju. Dlatego jest to miejsce dla nas! Zrealizowaliśmy już kilkadziesiąt kampanii reklamowych dla firm z naszego miasta, wiele reklam wykonanych przez nas zdobi rzeszowskie budynki i drogi. Wykonujemy reklamy standardowe (wydruki wielkoformatowe, reklamy świetlne, poligrafię itp.), reklamy internetowe (strony www, landing pages, grafikę displayową) oraz całe kampanie łączące ze sobą wszystkie dostępne media. Jesteśmy w posiadaniu dużego budynku, w którym znajdują się nasze biura, studio fotograficzne, pracownia oraz garaż w którym aplikowane są folie na samochody. Z chęcią przyjmujemy klientów w naszej siedzibie, omawiając szczegóły współpracy przy aromatycznej kawie. Najważniejszy jest dla nas komfort naszych klientów, dlatego jesteśmy elastyczni. To Ty wybierasz preferowany rodzaj kontaktu z nami, może to być mail, telefon, wizyta w naszej lub Twojej siedzibie – niezależnie czy mieści się ona w Rzeszowie czy w innym mieście Polski. Zapraszamy do współpracy!