Agencja Reklamowa Warszawa
ul. Łodygowa 11/62, 03-687 Warszawa biuro@workflowmedia.pl +48 725 129 862
Instagram
ul. Łodygowa 11/62, 03-687 Warszawa biuro@workflowmedia.pl +48 725 129 862

Certyfikacja ITIL

9 września, 2021 ITIL

     Obecne czasy to okres ciągłego, bardzo szybkiego rozwoju usług IT. Branża rozwija się bardzo szybko ze względu na fakt, iż popyt na tego typu usługi rośnie w trybie geometrycznym. Rośnie też potrzeba zwiększania kompetencji specjalistów IT, ze względu na pojawiające się nowe wyzwania, które wymagają specyficznych umiejętności i wiedzy. Umiejętność zarządzania procesami IT jest obecnie jedną z najbardziej poszukwianych kompetencji. Potwierdzeniem ich jest certyfikacja ITIL. 

Co to jest ITIL?

     ITIL (ang. IT Service Management) to metodyka skupiająca w sobie zbiór zasad i reguł wykorzystywanych do zarządzania projektami IT. Certyfikat ten został stworzony, uspójniony oraz rozpropagowany w latach 80. Wspólne podejście do zarządzania projektami IT sprawiło, iż zarówno pojęcia, kryteria jakościowe w budowie oprogramowania IT, efektywne korzystanie z systemów informatycznych, jak i metodyka procesów IT otrzymała wzór, który jest wyznacznikiem proponowanych reguł zarządzania procesami IT. 

     Brytyjska organizacja zajmująca się standaryzacją procesów wprowadziła bibliotekę ITIL. Biblioteka ta skupia w sobie zbiór wszystkich wzorców, które mogą być niezbędne do efektywnego zarządzania infrastrukturą informatyczną. ITIL wyróżnia 11 procesów, które podzielone są na dwie główne kategorie: Service Delivery i Service Support. Service Delivery jest kategorią skupiającą wokół siebie reguły zarządzania projektem, ciągłością oraz dostępnością usług IT. Service Support natomiast zajmuje się relacjami z użytkownikiem końcowym oprogramowania IT. 

Co to jest certyfikat ITIL?

     Firma która zebrała zbiór praktyk ITIL, AXELOS który certyfikuje specjalistów IT egzaminując ich z przekroju praktyk składających się na ITIL. Certyfikat potwierdza, iż specjalista jest zaznajomiony z jego metodami oraz będzie w stanie wcielać je w realne projekty IT. Obecny rynek pracy w europie i na świecie zgłasza duży popyt na menadżerów projektów IT, a ów certyfikat potwierdza takie kompetencje pracownika. Jest to świetny krok, by zwiększyć swoje szanse na rynku pracy, ale również poszerzyć horyzonty oraz doświadczyć nowych wyzwań. 

Jak go zdać?

By otrzymać certyfikacje ITIL potwierdzającą znajomość praktyk zarządzania projektami IT zgodnych z biblioteką, należy zdać odpowiedni egzamin. Składa się on z pytań jednokrotnego wyboru. 65% odpowiedzi poprawnych gwarantuje nam zdanie egzaminu. Do egzaminu można przygotować się praktycznie, aktywnie pracując w branży IT oraz realizując projekty IT.

Zapytanie ofertowe bezpłatne

Wypełnij formularz i podaj jak najwięcej szczegółów dotyczących zlecenia, abyśmy mogli realnie ocenić koszta i czas realizacji zlecenia.

  Akceptuję regulamin i zaznaczam wszystkie zgody.Rozwiń


  Mateusz

  Ekspert ds. marketingu

  +48 725 129 862

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Teraz Twoja kolej!

  Szukasz partnera, który zrealizuje projekt dla Twojej firmy.

  Zostaw nam swoje dane kontaktowe a nasz przedstawiciel skontaktuje się z tobą!

  Zobacz portfolio

  Świat skutecznej reklamy.

  Witaj w świecie agencji reklamowej ROXart, w którym skuteczne reklamy są najważniejsze. Reklama jest dla nas czymś więcej niż pracą, poświęcamy się jej bez reszty. Fascynuje nas fakt, że dobrze dobrane kolory i słowa potrafią potęgować sprzedaż. Nie pracujemy pięć dni w tygodniu po osiem godzin, w sumie nie pracujemy w ogóle. Tego czym się zajmujemy nie możemy nazwać pracą, jest to coś tak naturalnego jak oddychanie – nie myślimy działamy! Dlatego powierzając w nasze ręce tak istotną cześć swojego biznesu jaką jest niewątpliwie reklama możesz być spokojny, Twoje zlecenie trafiło do pasjonatów, którzy nie pozwolą Ci się zawieść. Techniki reklamy są niczym kolory farb w palecie malarza, używając jednego koloru ciężko jest namalować pejzaż. Aby przeprowadzić skuteczną akcję promocyjną musimy połączyć ze sobą dostępne metody reklamy i promocji. Niezależnie od tego czy sprzedajesz buty, wędliny czy samochody my wiemy jak zwiększyć Twoje udziały na rynku. Reklama w Internecie, prasie czy na bilbordach może być skuteczniejsza niż Ci się wydaje! Jednak żeby tak było, wszystko wcześniej musi zostać przemyślane i dokładnie zaplanowane. Nie ma ludzi na których reklamy nie działają, są tylko tacy, którzy tak sądzą. Wykorzystaj to! Skontaktuj się z naszą rzeszowską agencją reklamową i zobacz ile do tej pory straciłeś. Czas biegnie szybko, konkurencja nie śpi! Nie zastanawiaj się dłużej – zacznij wygrywać w wyścigu z konkurencją.

  Rzeszów to idealne miejsce dla Agencji reklamowej.

  Rzeszów to miasto innowacji i rozwoju. Stolica Podkarpacia nieustannie się rozwija, codziennie powstają tu nowe firmy, a duże przedsiębiorstwa otwierają swoje filie. Agencja reklamowa w Rzeszowie ma przed sobą ogromne możliwości rozwoju. Dlatego jest to miejsce dla nas! Zrealizowaliśmy już kilkadziesiąt kampanii reklamowych dla firm z naszego miasta, wiele reklam wykonanych przez nas zdobi rzeszowskie budynki i drogi. Wykonujemy reklamy standardowe (wydruki wielkoformatowe, reklamy świetlne, poligrafię itp.), reklamy internetowe (strony www, landing pages, grafikę displayową) oraz całe kampanie łączące ze sobą wszystkie dostępne media. Jesteśmy w posiadaniu dużego budynku, w którym znajdują się nasze biura, studio fotograficzne, pracownia oraz garaż w którym aplikowane są folie na samochody. Z chęcią przyjmujemy klientów w naszej siedzibie, omawiając szczegóły współpracy przy aromatycznej kawie. Najważniejszy jest dla nas komfort naszych klientów, dlatego jesteśmy elastyczni. To Ty wybierasz preferowany rodzaj kontaktu z nami, może to być mail, telefon, wizyta w naszej lub Twojej siedzibie – niezależnie czy mieści się ona w Rzeszowie czy w innym mieście Polski. Zapraszamy do współpracy!