Agencja Reklamowa Warszawa
ul. Łodygowa 11/62, 03-687 Warszawa biuro@workflowmedia.pl +48 725 129 862
Instagram
ul. Łodygowa 11/62, 03-687 Warszawa biuro@workflowmedia.pl +48 725 129 862

Co to jest digitalizacja?

16 września, 2021 digitalizacja

Źródła tego procesu trzeba upatrywać w bibliotekoznawstwie. To właśnie tam po raz pierwszy zaczęto myśleć o tym by gromadzić papierowe zbiory w formie cyfrowej. Zasadniczo właśnie na tym polega proces digitalizacji w swoim pierwotnym znaczeniu. Niemniej od tamtego czasu technologie tak mocno weszły do naszego życia, że dziś digitalizacja nie odnosi się tylko do tego, by reprodukować papierowe zbiory cyfrowo. Co znaczy dziś proces digitalizacji i w jaki sposób można go przełożyć na prowadzenia lepszego biznesu?

Digitalizacja co oznacza?

W odniesieniu do spraw związanych z biznesem digitalizacja to jednak znacznie szersze pojęcie. Dziś jest wykorzystywana wszechstronnie. Między innymi dobrym sposobem na to, jest to przede wszystkim odejście od używania dokumentów w formie papierowej. Nie trzeba na przykład rozliczeń, związanych z płaceniem podatków, przechowywać w papierowych formie, wystarczą ich elektroniczne odpowiedniki. Co więcej, wszelkie dokumenty wewnątrz firmy lub też wysyłane na zewnątrz, dziś coraz częściej posiadają tylko jedną właśnie, cyfrową, formę.

Digitalizacja dla firm

Digitalizacja w tym ujęciu to po prostu coś, dzięki czemu obieg dokumentów jest nie tylko płynniejszy, ale też zajmuje mniej czasu. Jest on bardziej przyjazny z punktu widzenia ochrony środowiska. Ponadto dokumenty w wersji cyfrowej można kopiować zauważalnie szybciej. Przekłada się na to, że wskaźniki wydajności pracy w firmie będą znacznie większe. Nie trzeba dodawać, że wielu właścicieli przedsiębiorstw, niezależnie od branży w jakiej działają i wielkości samej organizacji, jest mocno zainteresowanych. Jeśli właśnie mówić o dostępie, warto zauważyć, że można przy przechowywaniu cyfrowych dokumentów mieć do nich dostęp z każdego miejsca na świecie o dowolnej porze.

Zalety digitalizacji dla biznesu

Digitalizacja zatem zdecydowanie pojawia się w planach każdego przedsiębiorstwa na najbliższy czas.  Odchodzenia od dawnej mentalności sprawi, że zmieni się także samo podejście pracowników. Naukowcy  wiedzą już o tym od dawna i zachodzące zmiany obserwują na tyle dokładnie, by móc powiedzieć, że wiedzą jak proces ten wpłynął na pracowników. Jak zauważają z kolei praktycy biznesu, proces digitalizacji jest nieodwracalny i nikt nie jest w stanie uniknąć tego rodzaju zmian. Obecnie chodzi więc zatem o to, by po prostu jak najlepiej przystosować się do nadchodzącego nowego świata.

Zapytanie ofertowe bezpłatne

Wypełnij formularz i podaj jak najwięcej szczegółów dotyczących zlecenia, abyśmy mogli realnie ocenić koszta i czas realizacji zlecenia.

  Akceptuję regulamin i zaznaczam wszystkie zgody.Rozwiń


  Mateusz

  Ekspert ds. marketingu

  +48 725 129 862

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Teraz Twoja kolej!

  Szukasz partnera, który zrealizuje projekt dla Twojej firmy.

  Zostaw nam swoje dane kontaktowe a nasz przedstawiciel skontaktuje się z tobą!

  Zobacz portfolio

  Świat skutecznej reklamy.

  Witaj w świecie agencji reklamowej ROXart, w którym skuteczne reklamy są najważniejsze. Reklama jest dla nas czymś więcej niż pracą, poświęcamy się jej bez reszty. Fascynuje nas fakt, że dobrze dobrane kolory i słowa potrafią potęgować sprzedaż. Nie pracujemy pięć dni w tygodniu po osiem godzin, w sumie nie pracujemy w ogóle. Tego czym się zajmujemy nie możemy nazwać pracą, jest to coś tak naturalnego jak oddychanie – nie myślimy działamy! Dlatego powierzając w nasze ręce tak istotną cześć swojego biznesu jaką jest niewątpliwie reklama możesz być spokojny, Twoje zlecenie trafiło do pasjonatów, którzy nie pozwolą Ci się zawieść. Techniki reklamy są niczym kolory farb w palecie malarza, używając jednego koloru ciężko jest namalować pejzaż. Aby przeprowadzić skuteczną akcję promocyjną musimy połączyć ze sobą dostępne metody reklamy i promocji. Niezależnie od tego czy sprzedajesz buty, wędliny czy samochody my wiemy jak zwiększyć Twoje udziały na rynku. Reklama w Internecie, prasie czy na bilbordach może być skuteczniejsza niż Ci się wydaje! Jednak żeby tak było, wszystko wcześniej musi zostać przemyślane i dokładnie zaplanowane. Nie ma ludzi na których reklamy nie działają, są tylko tacy, którzy tak sądzą. Wykorzystaj to! Skontaktuj się z naszą rzeszowską agencją reklamową i zobacz ile do tej pory straciłeś. Czas biegnie szybko, konkurencja nie śpi! Nie zastanawiaj się dłużej – zacznij wygrywać w wyścigu z konkurencją.

  Rzeszów to idealne miejsce dla Agencji reklamowej.

  Rzeszów to miasto innowacji i rozwoju. Stolica Podkarpacia nieustannie się rozwija, codziennie powstają tu nowe firmy, a duże przedsiębiorstwa otwierają swoje filie. Agencja reklamowa w Rzeszowie ma przed sobą ogromne możliwości rozwoju. Dlatego jest to miejsce dla nas! Zrealizowaliśmy już kilkadziesiąt kampanii reklamowych dla firm z naszego miasta, wiele reklam wykonanych przez nas zdobi rzeszowskie budynki i drogi. Wykonujemy reklamy standardowe (wydruki wielkoformatowe, reklamy świetlne, poligrafię itp.), reklamy internetowe (strony www, landing pages, grafikę displayową) oraz całe kampanie łączące ze sobą wszystkie dostępne media. Jesteśmy w posiadaniu dużego budynku, w którym znajdują się nasze biura, studio fotograficzne, pracownia oraz garaż w którym aplikowane są folie na samochody. Z chęcią przyjmujemy klientów w naszej siedzibie, omawiając szczegóły współpracy przy aromatycznej kawie. Najważniejszy jest dla nas komfort naszych klientów, dlatego jesteśmy elastyczni. To Ty wybierasz preferowany rodzaj kontaktu z nami, może to być mail, telefon, wizyta w naszej lub Twojej siedzibie – niezależnie czy mieści się ona w Rzeszowie czy w innym mieście Polski. Zapraszamy do współpracy!