Agencja Reklamowa Warszawa
ul. Łodygowa 11/62, 03-687 Warszawa biuro@workflowmedia.pl +48 725 129 862
Instagram
ul. Łodygowa 11/62, 03-687 Warszawa biuro@workflowmedia.pl +48 725 129 862

Car sharing transportem przyszłości?

2 września, 2021 car sharing

Car sharing to nowość, która naszym kraju jest dopiero od czterech lat. Stała się powszechnym obrazem w największych polskich miastach. W jaki sposób ten nowy biznes zrewolucjonizował nasze życie? I czy car sharing naprawdę jest dobrym pomysłem na to, aby rozwiązać problemy komunikacyjne w największych polskich miastach?

Co to car sharing?

Car sharing to samochód na czas. Narodził się ten pomysł, ponieważ w obecnej chwili w dużych miastach porusza się po ulicach mnóstwo prywatnych samochodów. W związku z tym, że komunikacja codzienna staje się coraz bardziej utrudniona, pojawiła się idea współdzielenia posiadanych pojazdów mechanicznych. Nie ma zatem konieczności posiadania własnego pojazdu, gdyż można go bez większego problemu wypożyczyć na czas, w jakim będzie on rzeczywiście użytkowany. Dzięki temu można osiągnąć kilka wymiernych korzyści, zarówno społecznych i jaki stricte biznesowych.

Korzyści samochodu przyszłości

Przede wszystkim car sharing służy do zmniejszenie kosztów eksploatacji pojazdu. Osoba potrzebująca gdzieś wyjechać na dłużej za miasto lub po prostu przewieźć jakieś rzeczy może to zrobić za niewielkie pieniądze. Zarazem nie będzie zmuszona do tego, by płacić za auto w chwili, gdy nie jest pojazd używany. Co więcej, często oznacza to nawet zmniejszenie kosztów paliwa, bo często w firmach oferujących tego typu usługę jest ono wliczone w koszty wypożyczenia.

Car sharing korzyści biznesowe

Szybki rozwój tej branży sprawia, że naukowcy zauważyli potencjał wzrostowy tej branży również w biznesie. Według nich oznacza to, nie tylko wzrost używania samochodów do celów prywatnych, ale również wynajmowanie aut służących do przewozu towarów. Dzięki temu wiele małych firm może skorzystać z takich udogodnień, które będą jednocześnie pozwalały na zmniejszenie kosztów prowadzenia działalności gospodarczej. To nowoczesne rozwiązanie, pozwala dostrzec wiele innych korzyści dla przedsiębiorców. Warto zwrócić uwagę na to, co publikują oni w swoich opracowaniach dotyczących wzrostu efektywności zarządzania.

Car sharing jako biznes

Spodziewane korzyści są ważne dla tych wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił w prowadzeniu firmy oferującej auta na określony czas. Konkurencja na tym rynku jest jeszcze niewielka, więc nowe podmioty mają szansę na to, w szybkim czasie osiągnąć rzeczywiste zyski. Założenie takiej działalności z całą pewnością nie będzie czasem straconym, a nawet może stać się początkiem nowej dużej firmy na rynku. 

Zapytanie ofertowe bezpłatne

Wypełnij formularz i podaj jak najwięcej szczegółów dotyczących zlecenia, abyśmy mogli realnie ocenić koszta i czas realizacji zlecenia.

  Akceptuję regulamin i zaznaczam wszystkie zgody.Rozwiń


  Mateusz

  Ekspert ds. marketingu

  +48 725 129 862

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Teraz Twoja kolej!

  Szukasz partnera, który zrealizuje projekt dla Twojej firmy.

  Zostaw nam swoje dane kontaktowe a nasz przedstawiciel skontaktuje się z tobą!

  Zobacz portfolio

  Świat skutecznej reklamy.

  Witaj w świecie agencji reklamowej ROXart, w którym skuteczne reklamy są najważniejsze. Reklama jest dla nas czymś więcej niż pracą, poświęcamy się jej bez reszty. Fascynuje nas fakt, że dobrze dobrane kolory i słowa potrafią potęgować sprzedaż. Nie pracujemy pięć dni w tygodniu po osiem godzin, w sumie nie pracujemy w ogóle. Tego czym się zajmujemy nie możemy nazwać pracą, jest to coś tak naturalnego jak oddychanie – nie myślimy działamy! Dlatego powierzając w nasze ręce tak istotną cześć swojego biznesu jaką jest niewątpliwie reklama możesz być spokojny, Twoje zlecenie trafiło do pasjonatów, którzy nie pozwolą Ci się zawieść. Techniki reklamy są niczym kolory farb w palecie malarza, używając jednego koloru ciężko jest namalować pejzaż. Aby przeprowadzić skuteczną akcję promocyjną musimy połączyć ze sobą dostępne metody reklamy i promocji. Niezależnie od tego czy sprzedajesz buty, wędliny czy samochody my wiemy jak zwiększyć Twoje udziały na rynku. Reklama w Internecie, prasie czy na bilbordach może być skuteczniejsza niż Ci się wydaje! Jednak żeby tak było, wszystko wcześniej musi zostać przemyślane i dokładnie zaplanowane. Nie ma ludzi na których reklamy nie działają, są tylko tacy, którzy tak sądzą. Wykorzystaj to! Skontaktuj się z naszą rzeszowską agencją reklamową i zobacz ile do tej pory straciłeś. Czas biegnie szybko, konkurencja nie śpi! Nie zastanawiaj się dłużej – zacznij wygrywać w wyścigu z konkurencją.

  Rzeszów to idealne miejsce dla Agencji reklamowej.

  Rzeszów to miasto innowacji i rozwoju. Stolica Podkarpacia nieustannie się rozwija, codziennie powstają tu nowe firmy, a duże przedsiębiorstwa otwierają swoje filie. Agencja reklamowa w Rzeszowie ma przed sobą ogromne możliwości rozwoju. Dlatego jest to miejsce dla nas! Zrealizowaliśmy już kilkadziesiąt kampanii reklamowych dla firm z naszego miasta, wiele reklam wykonanych przez nas zdobi rzeszowskie budynki i drogi. Wykonujemy reklamy standardowe (wydruki wielkoformatowe, reklamy świetlne, poligrafię itp.), reklamy internetowe (strony www, landing pages, grafikę displayową) oraz całe kampanie łączące ze sobą wszystkie dostępne media. Jesteśmy w posiadaniu dużego budynku, w którym znajdują się nasze biura, studio fotograficzne, pracownia oraz garaż w którym aplikowane są folie na samochody. Z chęcią przyjmujemy klientów w naszej siedzibie, omawiając szczegóły współpracy przy aromatycznej kawie. Najważniejszy jest dla nas komfort naszych klientów, dlatego jesteśmy elastyczni. To Ty wybierasz preferowany rodzaj kontaktu z nami, może to być mail, telefon, wizyta w naszej lub Twojej siedzibie – niezależnie czy mieści się ona w Rzeszowie czy w innym mieście Polski. Zapraszamy do współpracy!