Agencja Reklamowa Warszawa
ul. Łodygowa 11/62, 03-687 Warszawa biuro@workflowmedia.pl +48 725 129 862
Instagram
ul. Łodygowa 11/62, 03-687 Warszawa biuro@workflowmedia.pl +48 725 129 862

Car sharing – czym różni się od normalnego samochodu?

26 sierpnia, 2021 car

Car sharing szybko zyskuje na popularności. Wiele osób wciąż nie jest do końca pewnych, co to jest, jak działa i czy jest opłacalny w porównaniu do innych metod transportu. Świat szybko się urbanizuje – w przyszłości większość ludzkości zamieszka w miastach. Jednocześnie miliardy ludzi będą potrzebowały większej mobilności.

Car sharing vs. tradycyjny wynajem samochodów

Pierwszą rzeczą, którą należy podkreślić jest fakt, że car sharing to rodzaj wynajmu samochodu. Tym, co odróżnia go od tradycyjnego wynajmu samochodu jest to, że jest zaprojektowany tak, aby był wygodny dla osób, które chcą wynajmować samochody na krótkie okresy (kilka godzin). Oraz, które chcą płacić tylko za ich użytkowanie (naliczane są opłaty na podstawie tego, jak długo realnie użytkujemy samochód i przebytą odległość).

Kolejną różnicą w stosunku do tradycyjnego wynajmu samochodu, jest jego praktyczność. To idealne rozwiązanie dla osób, które nie posiadają samochodu, a chcą mieć dostęp do auta o dowolnej godzinie. A ponieważ samochody są rozmieszczone w całym mieście, istnieje spora szansa, że znajdziesz go w pobliżu miejsca zamieszkania.

Czy to się  opłaca?

To, czy zaoszczędzisz pieniądze, zależy w dużym stopniu od twojego użytkowania. Dla niektórych osób on będzie najtańszą opcją, dla innych bardziej opłacać będzie się korzystać jednak z własnego auta.

Jak działa car sharing w praktyce?

To naprawdę proste. Po pierwsze, musisz dowiedzieć się, jacy operatorzy car sharing działają w Twojej okolicy. Najprostszym sposobem jest prawdopodobnie po prostu wyszukanie w google oraz nazwy miejsca zamieszkania. Jeśli mieszkasz w dużym mieście, twoje szanse są całkiem spore.

Teraz musisz ściągnąć aplikację, która umożliwi Ci wyszukiwanie wolnych pojazdów oraz ich rezerwowanie. Aplikacja podpowiada nam kolejne kroki.

Po dotarciu do samochodu zwykle odblokowuje się go za pomocą telefonu i to wszystko. Od tego momentu rozpoczyna się czas wynajmu. Po zaparkowaniu, należy pamiętać, aby zgodnie z zaleceniami zakończyć wynajem.

Car sharing może stać się świetną alternatywą dla tradycyjnych metod przemieszczania się po miejskiej dżungli.Wielu wróży mu świetlaną przyszłość.

Zapytanie ofertowe bezpłatne

Wypełnij formularz i podaj jak najwięcej szczegółów dotyczących zlecenia, abyśmy mogli realnie ocenić koszta i czas realizacji zlecenia.

  Akceptuję regulamin i zaznaczam wszystkie zgody.Rozwiń


  Mateusz

  Ekspert ds. marketingu

  +48 725 129 862

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Teraz Twoja kolej!

  Szukasz partnera, który zrealizuje projekt dla Twojej firmy.

  Zostaw nam swoje dane kontaktowe a nasz przedstawiciel skontaktuje się z tobą!

  Zobacz portfolio

  Świat skutecznej reklamy.

  Witaj w świecie agencji reklamowej ROXart, w którym skuteczne reklamy są najważniejsze. Reklama jest dla nas czymś więcej niż pracą, poświęcamy się jej bez reszty. Fascynuje nas fakt, że dobrze dobrane kolory i słowa potrafią potęgować sprzedaż. Nie pracujemy pięć dni w tygodniu po osiem godzin, w sumie nie pracujemy w ogóle. Tego czym się zajmujemy nie możemy nazwać pracą, jest to coś tak naturalnego jak oddychanie – nie myślimy działamy! Dlatego powierzając w nasze ręce tak istotną cześć swojego biznesu jaką jest niewątpliwie reklama możesz być spokojny, Twoje zlecenie trafiło do pasjonatów, którzy nie pozwolą Ci się zawieść. Techniki reklamy są niczym kolory farb w palecie malarza, używając jednego koloru ciężko jest namalować pejzaż. Aby przeprowadzić skuteczną akcję promocyjną musimy połączyć ze sobą dostępne metody reklamy i promocji. Niezależnie od tego czy sprzedajesz buty, wędliny czy samochody my wiemy jak zwiększyć Twoje udziały na rynku. Reklama w Internecie, prasie czy na bilbordach może być skuteczniejsza niż Ci się wydaje! Jednak żeby tak było, wszystko wcześniej musi zostać przemyślane i dokładnie zaplanowane. Nie ma ludzi na których reklamy nie działają, są tylko tacy, którzy tak sądzą. Wykorzystaj to! Skontaktuj się z naszą rzeszowską agencją reklamową i zobacz ile do tej pory straciłeś. Czas biegnie szybko, konkurencja nie śpi! Nie zastanawiaj się dłużej – zacznij wygrywać w wyścigu z konkurencją.

  Rzeszów to idealne miejsce dla Agencji reklamowej.

  Rzeszów to miasto innowacji i rozwoju. Stolica Podkarpacia nieustannie się rozwija, codziennie powstają tu nowe firmy, a duże przedsiębiorstwa otwierają swoje filie. Agencja reklamowa w Rzeszowie ma przed sobą ogromne możliwości rozwoju. Dlatego jest to miejsce dla nas! Zrealizowaliśmy już kilkadziesiąt kampanii reklamowych dla firm z naszego miasta, wiele reklam wykonanych przez nas zdobi rzeszowskie budynki i drogi. Wykonujemy reklamy standardowe (wydruki wielkoformatowe, reklamy świetlne, poligrafię itp.), reklamy internetowe (strony www, landing pages, grafikę displayową) oraz całe kampanie łączące ze sobą wszystkie dostępne media. Jesteśmy w posiadaniu dużego budynku, w którym znajdują się nasze biura, studio fotograficzne, pracownia oraz garaż w którym aplikowane są folie na samochody. Z chęcią przyjmujemy klientów w naszej siedzibie, omawiając szczegóły współpracy przy aromatycznej kawie. Najważniejszy jest dla nas komfort naszych klientów, dlatego jesteśmy elastyczni. To Ty wybierasz preferowany rodzaj kontaktu z nami, może to być mail, telefon, wizyta w naszej lub Twojej siedzibie – niezależnie czy mieści się ona w Rzeszowie czy w innym mieście Polski. Zapraszamy do współpracy!