Agencja Reklamowa Warszawa
ul. Łodygowa 11/62, 03-687 Warszawa biuro@workflowmedia.pl +48 725 129 862
Instagram
ul. Łodygowa 11/62, 03-687 Warszawa biuro@workflowmedia.pl +48 725 129 862

Agile – inwestycja w nowoczesne metodologie

22 lipca, 2021 Agile - inwestować w nowoczesne metodologie

Agile, czyli metodologie zwinne stają się w XXI wieku coraz bardziej pożądanymi w firmie zjawiskami. Dzieję się tak, ponieważ usprawniają one oraz standaryzują: proces tworzenia oprogramowania, zarządzania hierarchią firmy, ale również zarządzania wszelakiego rodzaju projektami, które są realizowane w przedsiębiorstwie. Metodyka Agile jest współczesną odpowiedzią na problemy w standardowym zarządzaniu projektami. W kolejnych fazach zacierały się granice pomiędzy tym, czego wymaga klient a tym, w jaki sposób współdziała ze sobą zespół.

1. Co to jest Agile 

Metodologia ta, jest zbiorem metod, których głównym celem jest dostarczanie konkretnych efektów prac w sposób przyrostowy. Oznacza to, iż zespół skupia się na dostarczeniu w określonym, krótkim czasie kompletnych i działających elementów oprogramowania do klienta. Dzięki temu minimalizujesz ryzyko tego, że produkt zostanie dostarczony do klienta po wielu miesiącach. Efekt będzie daleki od oczekiwań ze względu na zbyt małą ilość konsultacji. Metodologia zakłada częste rewizje potrzeb klienta, konfrontowanie ich z dotychczasowymi wynikami pracy i ewentualne poprawki, które dzieją się na bieżąco. W roku 2001 stworzono manifest Agile, który do dzisiaj jest punktem wyjścia każdej metodyki zwinnej implementowanej w firmie.

2. Kiedy należy wprowadzić metodologie Agile do swojej firmy

Metodologia ta, będzie doskonałym pomysłem dla firmy, która w procesie budowania oprogramowania ma problemy z dostosowaniem potrzeb klienta do realnych efektów pracy. Firma, która w głównej mierze stawia na wartość produktu i rozliczanie się z konkretnych efektów powinny również zainteresować się tą metodologią. Dzięki swojej prostocie, firmy ceniące sobie przewidywalność procesów w zarządzaniu projektem będą zadowolone z możliwości, które daje zbiór zwinnych metod.

3. Dlaczego warto jej użyć?

Dzięki metodologii Agile wdrożonej w zespół projektowy, wszystkie produkty będą szyte na miarę potrzeb klienta. Gwarantują to sprinty o określonej długości, które zawsze kończą się spotkaniem z klientem i ewidencje poczynionych zmian/rezultatów do wyobrażeń klienta. Agile w znacznej mierze uprości procedury i zasady budowy produktu – wszystkie fazy będą powtarzalne oraz proste w kontroli i monitorowaniu.

Każda firma powinna na poważnie wdrożyć metodyki zwinne dużym stopniu poprawiające efektywność zarządzania projektami. 

Zapytanie ofertowe bezpłatne

Wypełnij formularz i podaj jak najwięcej szczegółów dotyczących zlecenia, abyśmy mogli realnie ocenić koszta i czas realizacji zlecenia.

  Akceptuję regulamin i zaznaczam wszystkie zgody.Rozwiń


  Mateusz

  Ekspert ds. marketingu

  +48 725 129 862

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Teraz Twoja kolej!

  Szukasz partnera, który zrealizuje projekt dla Twojej firmy.

  Zostaw nam swoje dane kontaktowe a nasz przedstawiciel skontaktuje się z tobą!

  Zobacz portfolio

  Świat skutecznej reklamy.

  Witaj w świecie agencji reklamowej ROXart, w którym skuteczne reklamy są najważniejsze. Reklama jest dla nas czymś więcej niż pracą, poświęcamy się jej bez reszty. Fascynuje nas fakt, że dobrze dobrane kolory i słowa potrafią potęgować sprzedaż. Nie pracujemy pięć dni w tygodniu po osiem godzin, w sumie nie pracujemy w ogóle. Tego czym się zajmujemy nie możemy nazwać pracą, jest to coś tak naturalnego jak oddychanie – nie myślimy działamy! Dlatego powierzając w nasze ręce tak istotną cześć swojego biznesu jaką jest niewątpliwie reklama możesz być spokojny, Twoje zlecenie trafiło do pasjonatów, którzy nie pozwolą Ci się zawieść. Techniki reklamy są niczym kolory farb w palecie malarza, używając jednego koloru ciężko jest namalować pejzaż. Aby przeprowadzić skuteczną akcję promocyjną musimy połączyć ze sobą dostępne metody reklamy i promocji. Niezależnie od tego czy sprzedajesz buty, wędliny czy samochody my wiemy jak zwiększyć Twoje udziały na rynku. Reklama w Internecie, prasie czy na bilbordach może być skuteczniejsza niż Ci się wydaje! Jednak żeby tak było, wszystko wcześniej musi zostać przemyślane i dokładnie zaplanowane. Nie ma ludzi na których reklamy nie działają, są tylko tacy, którzy tak sądzą. Wykorzystaj to! Skontaktuj się z naszą rzeszowską agencją reklamową i zobacz ile do tej pory straciłeś. Czas biegnie szybko, konkurencja nie śpi! Nie zastanawiaj się dłużej – zacznij wygrywać w wyścigu z konkurencją.

  Rzeszów to idealne miejsce dla Agencji reklamowej.

  Rzeszów to miasto innowacji i rozwoju. Stolica Podkarpacia nieustannie się rozwija, codziennie powstają tu nowe firmy, a duże przedsiębiorstwa otwierają swoje filie. Agencja reklamowa w Rzeszowie ma przed sobą ogromne możliwości rozwoju. Dlatego jest to miejsce dla nas! Zrealizowaliśmy już kilkadziesiąt kampanii reklamowych dla firm z naszego miasta, wiele reklam wykonanych przez nas zdobi rzeszowskie budynki i drogi. Wykonujemy reklamy standardowe (wydruki wielkoformatowe, reklamy świetlne, poligrafię itp.), reklamy internetowe (strony www, landing pages, grafikę displayową) oraz całe kampanie łączące ze sobą wszystkie dostępne media. Jesteśmy w posiadaniu dużego budynku, w którym znajdują się nasze biura, studio fotograficzne, pracownia oraz garaż w którym aplikowane są folie na samochody. Z chęcią przyjmujemy klientów w naszej siedzibie, omawiając szczegóły współpracy przy aromatycznej kawie. Najważniejszy jest dla nas komfort naszych klientów, dlatego jesteśmy elastyczni. To Ty wybierasz preferowany rodzaj kontaktu z nami, może to być mail, telefon, wizyta w naszej lub Twojej siedzibie – niezależnie czy mieści się ona w Rzeszowie czy w innym mieście Polski. Zapraszamy do współpracy!