Agencja Reklamowa Warszawa
ul. Łodygowa 11/62, 03-687 Warszawa biuro@workflowmedia.pl +48 725 129 862
Instagram
ul. Łodygowa 11/62, 03-687 Warszawa biuro@workflowmedia.pl +48 725 129 862

JESTEŚMY WORKFLOW MEDIA

Jesteśmy wiodącą Agencją Reklamową z Warszawy. Na rynku od lipca 2014 roku. W swoim portfolio mamy przeszło 800 kampanii dla firm, nie tylko z Polski. Nasz zespół to młodzi, zdolni i pracowici ludzie z nieszablonowym podejściem do swojej pracy.
Zawsze na bieżąco z nowinkami z branży reklamowej.

Uwielbiamy pracować nad ciekawymi i unikatowymi projektami, dzięki którym możemy pokazać nasze możliwości. Współpracujemy z organizacjami, które cenią kreatywność i dobry design.

Zaprojektowane przez nas materiały będą reprezentować Twoją firmę na zewnątrz. Jest to duża odpowiedzialność, którą z przyjemnością weźmiemy na swoje barki.

Zaufaj Agencji Reklamowej z doświadczeniem i zapomnij o konkurencji.

 
0
Zrealizowanych zleceń
0
Lat na rynku
0
Specjalistów
0
Przepracowanych godzin

Poznaj nasz zespół

WorkFlow Media to ponad 15 pracowników. Żaden z nich nie trafił tu przypadkowo. Każdy został przyciągnięty wizją rozwoju, pracą w dynamicznym, ambitnym zespole oraz perspektywą poszerzania doświadczenia i swoich horyzontów. Dzięki współpracy nasi specjaliści są w stanie stworzyć projekt, który nawet nie spełni, a przekroczy Twoje oczekiwania.

WorkFlow Media - Partner Google

Status Partnera Google otrzymują firmy wykazujące się wiedzą i umiejętnościami z zakresu Google Ads.

Nasze biuro

Nasze biuro to 300m2. W agencji znajdują się dwie sale konferencyjne, których odbywają się spotkania z klientami, burze mózgów oraz powstają nagrania marketingowe. W klimatyzowanym open spasie rodzą się nowe pomysły i panuje kreatywna atmosfera, a w dziale handlowym nigdy nie milkną telefony.

 

Historia firmy

2012

Początek nie był łatwy, jednak nikt nie powiedział, że będzie łatwo.

Laptop do teczki, a teczka pod pachę i ruszamy od firmy do firmy, aby pozyskać pierwszych klientów. Warto dodać, że 80% zarobionych pieniędzy inwestowaliśmy w reklamę.

Zespół: 2 osoby

Obszar działania: Leżajsk

Metraż biura: 16m2

Przenosiny do Rzeszowa.

Rok wystarczył, aby Leżajsk zrobił się dla Nas za mały. I znowu laptop do teczki, a teczka do samochodu i codzienne poszukiwanie nowych klientów, tym razem w większym i trochę przerażającym dla świeżej firmy mieście. W dalszym ciągu inwestujemy 60% tego, co zarabiamy, w pozyskiwanie nowych klientów.

Zespół: 3 osoby

Obszar działania: Rzeszów +50 km

Metraż biura: 39m2

2013

2014

Zaczynamy rekrutować.

Zleceń jest już dość sporo (jak na tamten czas), więc aby skrócić czas realizacji zaczynamy szukać nowych członków zespołu. Rekrutacja okazuje się trudniejsza, niż wydawało się to na początku.

Zespół: 5 osób

Obszar działania: Podkarpacie

Metraż biura: 70m2

Zmiana organizacji.

Do tej pory klienci byli obsługiwani w 100% przez Krystiana. Pod koniec roku dotarliśmy do szklanego sufitu, jedna osoba nie była w stanie pozyskiwać więcej klientów. Decyzja była prosta – rekrutujemy pierwszego doradcę klienta!

Zespół: 8 osób

Obszar działania: Podkarpacie + Małopolska

Metraż biura: 100m2

2015

2016

Kolejna zmiana lokalu.

Zatrudnienie handlowca okazało się dobrą decyzją. Próbujemy to powtórzyć, szukamy kolejnych. W międzyczasie do zespołu dołączają kolejni specjaliści – graficy i koderzy.

Zespół: 12 osób

Obszar działania: Polska

Metraż biura: 140m2

Podkarpacie i małopolska nie są już wyzwaniem.

Dzięki poleceniom i kampaniom leadowym pojawiają się klienci, z którymi wszystkie ustalenia zawierane są przez telefon i mail, bez spotkań. Niemożliwe staje się możliwe. Cały czas rekrutujemy, zaczyna robić się ciasno.

Zespół: 19 osób

Obszar działania: Polska

Metraż biura: 140m2

2017

2018

Nasz wymarzony lokal.

Udało się nam znaleźć ciekawy, duży lokal. Pierwszy raz możemy zaprojektować układ po naszemu. Dwie salki konferencyjne na spotkania, pomieszczenie działu handlowego, przestronny pokój socjalny, gabinet Krystiana i co najważniejsze: ogromny open space dla naszych kreatywnych. Lokal jednak nie jest najważniejszy, mocno pracujemy nad naszymi wewnętrznymi i zewnętrznymi procedurami.

Zespół: 23 osób

Obszar działania: Polska

Metraż biura: 230m2

Wielka zmiana.

30% nowych klientów jest z polecenia, 25% to firmy, które odezwały się do nas organicznie, a 45% to klienci pozyskani dzięki kampaniom marketingowym. To potężna zmiana, nie dzwonimy na zimno, sporadycznie jeździmy na spotkania. Niemal wszystko załatwiane jest za pomocą internetu i telefonu. Jednak pozyskanie klienta to jedno. Cały czas pracujemy nad naszym produktem oraz obsługą naszych stałych klientów, jak i jednorazowych zleceń. Przed nami wiele wyzwań.

Zespół: 30 osób

Obszar działania: Polska + trochę świata

Metraż biura: 280m2

2019

Referencje

 • Biura księgowe rekomendują Agencję WorkFlow Media
 • Rekomendacje Carly Wynajem samochodów długoterminowy
 • Teraz Twoja kolej!

  Szukasz partnera, który zrealizuje projekt dla Twojej firmy.

  Zostaw nam swoje dane kontaktowe a nasz przedstawiciel skontaktuje się z tobą!

  Zobacz portfolio

  Świat skutecznej reklamy.

  Witaj w świecie agencji reklamowej ROXart, w którym skuteczne reklamy są najważniejsze. Reklama jest dla nas czymś więcej niż pracą, poświęcamy się jej bez reszty. Fascynuje nas fakt, że dobrze dobrane kolory i słowa potrafią potęgować sprzedaż. Nie pracujemy pięć dni w tygodniu po osiem godzin, w sumie nie pracujemy w ogóle. Tego czym się zajmujemy nie możemy nazwać pracą, jest to coś tak naturalnego jak oddychanie – nie myślimy działamy! Dlatego powierzając w nasze ręce tak istotną cześć swojego biznesu jaką jest niewątpliwie reklama możesz być spokojny, Twoje zlecenie trafiło do pasjonatów, którzy nie pozwolą Ci się zawieść. Techniki reklamy są niczym kolory farb w palecie malarza, używając jednego koloru ciężko jest namalować pejzaż. Aby przeprowadzić skuteczną akcję promocyjną musimy połączyć ze sobą dostępne metody reklamy i promocji. Niezależnie od tego czy sprzedajesz buty, wędliny czy samochody my wiemy jak zwiększyć Twoje udziały na rynku. Reklama w Internecie, prasie czy na bilbordach może być skuteczniejsza niż Ci się wydaje! Jednak żeby tak było, wszystko wcześniej musi zostać przemyślane i dokładnie zaplanowane. Nie ma ludzi na których reklamy nie działają, są tylko tacy, którzy tak sądzą. Wykorzystaj to! Skontaktuj się z naszą rzeszowską agencją reklamową i zobacz ile do tej pory straciłeś. Czas biegnie szybko, konkurencja nie śpi! Nie zastanawiaj się dłużej – zacznij wygrywać w wyścigu z konkurencją.

  Rzeszów to idealne miejsce dla Agencji reklamowej.

  Rzeszów to miasto innowacji i rozwoju. Stolica Podkarpacia nieustannie się rozwija, codziennie powstają tu nowe firmy, a duże przedsiębiorstwa otwierają swoje filie. Agencja reklamowa w Rzeszowie ma przed sobą ogromne możliwości rozwoju. Dlatego jest to miejsce dla nas! Zrealizowaliśmy już kilkadziesiąt kampanii reklamowych dla firm z naszego miasta, wiele reklam wykonanych przez nas zdobi rzeszowskie budynki i drogi. Wykonujemy reklamy standardowe (wydruki wielkoformatowe, reklamy świetlne, poligrafię itp.), reklamy internetowe (strony www, landing pages, grafikę displayową) oraz całe kampanie łączące ze sobą wszystkie dostępne media. Jesteśmy w posiadaniu dużego budynku, w którym znajdują się nasze biura, studio fotograficzne, pracownia oraz garaż w którym aplikowane są folie na samochody. Z chęcią przyjmujemy klientów w naszej siedzibie, omawiając szczegóły współpracy przy aromatycznej kawie. Najważniejszy jest dla nas komfort naszych klientów, dlatego jesteśmy elastyczni. To Ty wybierasz preferowany rodzaj kontaktu z nami, może to być mail, telefon, wizyta w naszej lub Twojej siedzibie – niezależnie czy mieści się ona w Rzeszowie czy w innym mieście Polski. Zapraszamy do współpracy!